موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

دانلود نرم افزار آیین نامه رانندگی برای آیفون

دانلود نرم افزار آیین نامه رانندگی برای آیفون

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 07 اسفند 1399 ساعت 11:37

✅برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون
متقاضی دریافت گواهینامه هستید؟ آیفون یا آی‌پد دارید؟ کتاب و جزوه و قلم و کاغذ را کنار بگذارید. لازم نیست در شرایط ایده‌آل پشت میز بنشینید و تست بزنید یا به دنبال جزوه و کاغذ باشید. ما برای شما برنامه آیین نامه برای ios را طراحی کردیم تا بتوانید در  گوشی آیفون خود سوالات آیین نامه رانندگی را مطالعه و تست بزنید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

لازم نیست به دنبال سوالات بین وب سایت‌ها سرگردان شوید. نرم‌افزار آیین نامه راهنمایی و رانندگی ios به شما کمک می‌کند تا در هر کجا که باشید تنها با در اختیار داشتن تلفن همراه خود آزمون‌های آیین نامه را بررسی کنید و به سوالات مربوط به آیین نامه به راحتی پاسخ دهید.

توجه: کاربران گرامی آی او اس متاسفانه به دلیل تحریم از سوی شرکت اپل و همچنین هزینه بالای اپ استورهای ایرانی لطفا جهت اضافه کردن شورتکات سایت تست درایو به منوی دستگاه خود از ویدیو آموزشی زیر استفاده کنید.

%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86.jpg

برنامه آیین نامه رانندگی آیفون

با برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون مسیر رسیدن به گواهی نامه هموار می‌شود
پرسه اخذ گواهی نامه از دو بخش عملی و تئوری تشکیل می‌شود. بخش عملی نیاز به تمرین و آموزش صحیح و گذر زمان دارد. لازم است در شرایط گوناگون مهارت‌های شما سنجیده شود.

باید تحت فشار تصمیم بگیرید و بتوانید شرایط را مدیریت کنید. باید با تمرین و تمرین و تمرین به راننده‌ای ایده‌آل تبدیل شوید. اما بخش تئوری و خواندنی می‌تواند با روش‌هایی در زمان کوتاه‌تر به نتیجه برسد.

کافیست شما ابزار لازم را در اختیار داشته باشید. برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون یکی از این ابزار است. پیش از این چنین برنامه‌ای برای اندروید طراحی شده بود اما امروز می‌توانیم به شما مژده دهیم که برنامه آیین نامه راهنمایی و رانندگی ios نیز در دسترس شما قرار گرفته است. محیط نرم‌افزار بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده و شما را ترغیب به پاسخ‌گویی سوالات می‌کند. کار با نرم‌افزار ساده است و مجموعه سوالات استاندارد و جامعی در اختیار شما قرار گرفته است.

تصاویر محیط برنامه تست آیین نامه رانندگی ios

در صورتی که زمان کمی در اختیار دارید برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون به شما کمک می‌کند
مدیریت زمان و استفاده حداکثر از زمان با استفاده از برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون به سادگی انجام خواهد شد. زمان‌هایی که تلف می‌شود مانند زمان هدر رفته در مترو و تاکسی و اتوبوس، زمانی که منتظر می‌شوید در ادارات و مطلب پزشک و زمان‌هایی که در دانشگاه تلف می‌کنید.

اگر به کارهایی که در طول روز انجام می‌دهید توجه کنید متوجه می‌شوید که ساعات بسیار زیادی از روز را بدون انجام هیچ کاری تلف می‌کنید و این زمان‌ها می‌تواند برای یادگیری صرف شود.

کافیست تلفن همراه خود را بردارید و برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون را اجرا کنید. محیط نرم‌افزار شما را ترغیب خواهد کرد که سوال به سوال پیش روید، به سرعت متوجه خواهید شد که در همان زمان تلف شده تعداد بسیار زیادی از سوالات را مطالعه کردید و پاسخ‌ آن‎‌ها در ذهنتان نقش بسته است.

وسیله‌ای که در اختیار دارید به شما کمک خواهد کرد تا بدون داشتن هیچ کتاب و جزوه و کاغذی به منابع آیین نامه دسترسی پیدا کنید، مجموعه سوالات آیین نامه را بررسی کنید، آزمون دهید و به تسلط کامل برسید.

%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-ios.jpg

ازمون راهنمایی رانندگی ios

✅برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون شامل چه قسمت‌هایی است؟

نکات آیین نامه به صورت خلاصه در محیطی زیبا و کاربردی، بخش فنی سوالات مربوط به ماشین، سوالات مقدماتی، سوالات اصلی و انواع آزمون نهایی و آزمون اصلی با تعداد بالایی از سوالات، مرور تابلوها با بهترین کیفیت و بهترین متد، امکان پاسخ به سوالات آزمون و بررسی نتایج همگی از امکاناتی است که این نرم‌افزار در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید با برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون تمامی آنچه برای قبولی آزمون تئوریک لازم دارید در اختیار شما قرار دهد.

مطالب پیشنهادی : برنامه آیین نامه رانندگی برای آندروید

✅استرس را از خود دور کنید

برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون به شما کمک می‌کند که شرایط آزمون را شبیه سازی کنید. تعداد بالای سوالات به شما امکان می‌دهد تا هر تعداد که بخواهید آزمون بدهید.

تعداد بالای آزمون‌ها به شما اجازه می‌دهد تا استرس آزمون را کنترل کنید زیرا بارها در شرایط آزمون قرار می‌گیرید و بارها در زمان مشخصی شرایط آزمون برایتان شبیه سازی می‌شود. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر آنکه بر مباحث مسلط شوید با شبیه سازی شرایط آزمون استرس خود را کنترل کنید.

✅برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون یادگیری را به تفریح تبدیل کرده است
محققان به این نتیجه رسیده‌اند که استفاده از بازی‌های کامپیوتری تاثیر شگفت‌انگیزی بر یادگیری دارد. بازی‌های کامپیوتری به صورت مداوم شما را به رقابت می‌طلبد، حس رقابت در شما باعث می‎‌شوید که از بیش‌ترین ظرفیت مغزتان استفاده کنید.

بالا بردن راندمان مغز شما باعث می‎شود که میزان یادگیری به طرف چشم‌گیری افزایش یابد. علاوه بر این توجه کرده‌اید که ساعت‌ها غرق بازی می‌شوید اما مواقع درس‌خواندن به سرعت تمرکز خود را از دست می‌دهید و هر نیم ساعت یکبار باید دوباره حواس خود را بر روی درس جمع کنید؟

این خاصیت بازی است که می‌تواند ساعت‌ها تمامی حوای و تمرکز شما را درگیر کند. رنگ و نور و متن و حتی حس لامسه شما درگیر بازی می‎شود. به همین دلیل امکان حواس پرتی کاهش می‌یابد. برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون شرایطی مشابه بازی برای شما ایجاد می‌کند. شما را به پاسخ‌گویی به سوالات و حل چالش‌ها دعوت می‌کند تا در نهایت بهترین یادگیری حاصل شود.

✅چالش آزمون تئوریک رانندگی

به دلیل آنکه پس از طی آزمون مقدماتی هنرجویان درگیر یادگیری عملی می‌شوند زمان به شدت محدود می‎شود. خصوصا آنکه فرد محصل یا کارمند باشد، در این صورت به شدت محدودیت زمان دارد.

چالش آزمون اصلی دقیقا همین مورد است که شما دیگر زمان لازم برای مطالعه را نخواهید داشت و بیش‌تر زمان را صرف یادگیری عملی می‎کنید. حتی ممکن است تا روز آزمون تمامی آنچه برای آزمون مقدماتی خوانده‌اید نیز از یادتان رفته باشد.

برای آزمون مقدماتی شما با آیین نامه آشنا می‎شوید اما سطح سوالات پایین است و آزمون نسبتا ساده است. برای آزمون اصلی باید تسلط بالاتری داشته باشید. علاوه بر این بخش فنی نیز به سوالات اضافه می‎شود که برای آزمون مقدماتی آن‎را مطالعه نکرده‎اید. چاره چیست؟

بهترین راه‎حل در اختیار داشتن نمونه سوالات آزمون اصلی است. باید تعداد بالایی آزمون اصلی را حل کنید. با توجه به ثابت بودن بانک سوالات به سرعت به سوالات تکراری و نکات تکراری برمی‎خورید.

برنامه آیین نامه رانندگی برای آیفون حتی کار یافتن مجموعه نمونه سوالات را نیز برای شما ساده کرده است. با این نرم‎‌افزار تمامی سوالات و نکات به صورت خلاصه و کاملا جذاب در اختیار شما قرار گرفته است که می‎تواند در کوتاه‎ترین زمان ممکن شما را بالاترین تسلط برساند.

images.png

 جهت دانلود برنامه تست آیین نامه رانندگی برای ios روی دکمه دریافت نسخه ios از اناردونی کلیک کنید
SKL.gif

43543.pngdokme.jpg

ios-app-regulations-4-1024x586.jpg

نرم افزار تست سوالات آیین نامه برای آیفون

نظرات کاربران تست درایو درباره برنامه تست سوالات آیین نامه رانندگی برای آیفون:

کاربری به نام سوگند می گوید:

سلام خسته نباشید

من خیلی دنبال سوالات آیین نامه بودم چون گوشیم ایفون هست سوالاتی که دانلود میکردم و باز نمیکرد دوستم بهم گفت توی گوگل سرچ کن دانلود نرم افزار آیین نامه رانندگی برای آیفون وارد سایت تست درایو شو و برنامه شو دانلود کن و خیلی راحت سوالات آیین نامه مقدماتی و اصلی رو هم بخون هم تست بزن منم اینکارو کردم و از برنامه ایین نامه ایفون تست درایو استفاده کردم خیلی راضی هستم بدون هیچ مشکلی کار میکنه و ازمون مقدماتی رو قبول شدم الان مونده ازمون ایین نامه اصلی مطمئنم این ازمون رو هم قبول میشم به کسانی که گوشی آیفون دارن و دنبال نرم افزار سوالات آیین نامه هستند حتما از نرم افزار تست درایو استفاده کنند موفق باشید.


کاربری به نام مینا می گوید:

سلام وقت بخیر

من سال ۹۶ برای امتحان گواهینامه رانندگی شرکت کردم در واقع همون امتحان آیین نامه بعد اینکه فرصت نکردم برم آزمون بدم سوالات آیین نامه رو از دوست تهیه کردم و مطالعه کردم خیلی دوست داشتم دنبال برنامه سوالات آیین نامه برای آیفون باشم که بتونم توی گوشی هر کجا هستم از سوالات استفاده کنم چند تا برنامه دانلود کردم سوالات ایین نامه اونا اکثرا قدیمی بودن یعنی مربوط به کتاب قدیمی آیین نامه رانندگی بود بالاخره به این برنامه سوالات آیین نامه برای ios تست درایو برخوردم که دانلود کردم ولی واقعا کامل و جامع است، تشکر ویژه دارم ازشون انشالله به کمک همین برنامه بتونم امتحان آیین نامه مقدماتی و اصلی رو قبول بشم برام دعا کنید.


کاربری به نام پیمان می گوید:

سلام و عرض ادب تشکر ویژه دارم ازتون بابت قرار دادن سوالات آیین نامه من خیلی پی برنامه آیین نامه برای ios بودم بالاخره سایت شما رو پیدا کردم از طریق یکی از دوستانم آشنا شدم واقعا جامع و کامل بود البته سوالات آیین نامه رو من توی لپ تاپم داشتم ولی میخواستم که داخل گوشی آیفونم هم بتونم از سوالات آیین نامه استفاده کنم این جوری خیلی بهتره چراکه آدم بیشتر وقت میکنه و هر جا که فرصتی میشه می تونه از سوالات آیین نامه استفاده کنه بخش آزمون های آیین نامه مقدماتی و اصلی رو که جدا کردید خیلی خیلی جالب بود بازم ازتون تشکر میکنم ضمن اینکه سوالات کاملا بروز هستند به همه عزیزان پیشنهاد میکنم.

ios-driving-regulations-536x1024.jpg

برنامه آیین نامه برای ios


کاربری به نام احمد می گوید:

سلام تجربه ای جالبی بود البته من هم گوشی اندروید دارم و هم آیفون هم نرم افزار سوالات آیین نامه برای اندروید و نصب کردم هم برای آیفون بیشتر از آیفون لذت بردم سرعت تست زدن و لود کردن کارنامه و پاسخنامه سوالات آیین نامه عالیه، کاش تو نرم افزار سوالات آیین نامه برای گوشی های آیفون که طراحی کردید یه بخشی قرار میدادید کاربرا نظر بدن یا با هم تبادل نکنن به نظرم خیلی جالب میشد من که هم آزمون آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی را با کمک سوالات آیین نامه شما قبول شدم و به همه دوستانم که میخوان گواهینامه بگرین نرم افزار شما رو پیشنهاد دادم پاینده باشید.


کاربری به نام محمد نوری می گوید:

سلام خسته نباشید من نرم افزار سوالات ایین نامه برای ایفون و میخواستم متاسفانه چند تا نرم افزار در این زمینه نصب کردم که از هیچ کدوم راضی نیستم خیلی باگ دارند انصافا برنامه سوالات ایین نامه شما رو نصب که کردم هم سرعت نرم افزار عالی بود هم سوالات ایین نامه موجود در برنامه کامل و بروز بودن و کلی امکانات جالبی داشته مثل نمایش پاسخ درست و غلط تست های سوالات ایین نامه و نمایش کارنامه اگر سوالات بخش فرهنگ رانندگی شو بیشتر کنید خیلی ممنون میشم واقعا حیفه این برنامه ای که کامل است نقص داشته باشه. موفق باشید.


کاربری به نام هدیه می گوید:

سلام خدا قوت میگم به تیم تست درایو واقعا کارشون بی نظیره به صورت کامل و جامع تمامی مطالب آموزشی و نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی و آیین نامه اصلی را به صورت رایگان در اختیار تمامی هنرجویان قرار دادن من خودم از نرم افزار آیین نامه آیفون شون استفاده کردم واقعا عالی بود دستشون درد نکنه به تمامی دوستانی که دنبال دانلود نرم افزار آیین نامه رانندگی برای آیفون می گردند حتما این برنامه رو پیشنهاد میدم هم بخش آفلاین داره که تو خود نرم افزار می تونید سوالات آیین نامه را تست بزنید هم بخش آنلاین داره که وارد سایت می شید و به صورت آنلاین سوالات آیین نامه را تست میزنید فرقشونم اینکه بخش آنلاین تعداد آزمون هاش بیشتره هر دوش عالیه هم آفلاین هم آنلاین، کارنامه رو هم خیلی جالب نشون میده که عکس شو براتون میذارم خودتون ببینید.

driving-regulations-ios-2-577x1024.jpg


کاربری به نام امیرحسین می گوید:

سلام وقت بخیر:

من کل اینترنت و زیر و رو کردم هر چی دنبال برنامه آیین نامه برای آیفون گشتم هیچ کدوم کار ساز نبود یعنی کلا سوالات آیین نامه شو یا قدیمی بودن یا وقتی تست میزدی پاسخ ها رو اشتباه نشون میدادن خدایش این برنامه شما عالیه به همه دوستانی که آیفون دارند و دنبال دانلود برنامه آیین نامه رانندگی برای ios هستند این برنامه کاربردی رو پیشنهاد میدم لازمه بدونید که برای آزمون گواهینامه رانندگی تو تا آزمون رو باید انجام بدید اولی آزمون آیین نامه مقدماتی و آزمون آیین نامه اصلی که این برنامه هر دو آزمون و به صورت جداگانه قرار داده و کافیه شما وارد نرم افزار بشید و آزمونی رو که مد نظرتون است و انتخاب کنید و تست بزنید، نکات جالبی هم توی سایت درباره آزمون شهری هستند که به همه پیشنهاد میکنم حتما قبلا از شرکت در آزمون شهری این نکات کلیدی رو مطالعه کنند، موفق باشید.


کاربری به نام سیاوش می گوید:

با توجه به اینکه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی در سال ۹۸ عوض شده این برنامه خیلی می تونه کمک کنه برای قبولی در ازمون ایین نامه مقدماتی و اصلی ممنون از سایت زیبای تست درایو

به سوالات آیین نامه تست درایو چند ستاره می دهید؟

[امتیاز از مجموع: 59 Average: 3.1]

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: test-drive.irارسال نظر

نام


ایمیل


نظر