موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه سوم

سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه سوم

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 07 اسفند 1399 ساعت 14:02

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه سوم را مطالعه خواهید کرد.

👮 نمونه سوالات آیین نامه اصلی رانندگی پایه سوم با جواب ۹۹

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم ۳ با جواب ویژه وب سایت تست درایوینگ

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی به گذراندن سه مرحله نیاز دارد. مرحله اول گذراندن آزمون مقدماتی است، این آزمون درون آموزشگاه و توسط مربی گرفته می‌شود. آزمون دوم آزمون اصلی آیین نامه است که از آزمون اول کمی سخت‌تر است و سوالات فنی نیز به آن اضافه شده؛ سپس باید برای شرکت در آزمون عملی آماده شوید.

آزمون آیین نامه می‌تواند به راحتی گذرانده شود اگر نمونه سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم را در اختیار داشته باشید.

اگه میخواید تو آزمون کتبی خیلی راحت قبول بشی حتما مطالب زیر رو مطالعه کن :

سوالات آیین نامه

سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه

آزمون آیین نامه

آزمون آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه پایه سوم【بسته جدید】سوالات گواهینامه پایه سوم

third-generation-driving-regulations-with-the-answer.jpg

👮 داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی رانندگی پایه سوم چه فایده‌ای دارد؟

باید بدانید که این روزها تعداد زیادی از داوطلبان حتی بدون خواندن آیین نامه و تمرین و تکرار و نت برداری، تنها با در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی پذیرفته می‌شود.

دلیل آن نیز واضح است. طی سال‌های طولانی که آزمون برگزار شده، افسران و مربیان با تجربه این حوزه دقیقا می‌دانند که سوالات به چه سبکی و از کدام مباحث مطرح می‌شود. با جمع‌آوری تعداد زیادی از سوالات آزمون‌هایی که برگزار شده است متوجه شدیم که به سرعت با سوالات تکراری مواجه می‌شویم.

در قدم‌های اول سوالات با مضمون یکسان یا نکات یکسان دیده می‌شود که در واقع با یادگرفتن یک سوال و فهم نکته آن می‌توان آن‌ سوال را به سایر بخش‌ها نیز تعمیم داد. اما پس از حل سوالات بیش‌تر سوالات کاملا کپی مشاهده می‌کنید که تنها جای گزینه‌ها جابجا شده است.

به سرعت درمیابید که بانک سوالات محدود باعث شده تا سوالات آیین نامه مدام تکرار شود و این کار شما را ساده می‌کند. کافیست به تعداد زیادی از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم پاسخ دهید تا شاهد قبولی در آزمون نهایی باشید.

جهت مشاهده و شرکت در آزمونهای پایه سوم روی گزینه زیر کلیک کنید

👮 آیا همه نمونه سوالات قابل اعتماد است؟

این روزها تعداد زیادی از فایل‌های نمونه سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم در وب‌سایت‌های گوناگون در دسترس است. باید توجه کنید که پاسخ‌نامه‌های اشتباه می‌تواند شما را دچار دردسر کند. حتی زمانی که درمیابید که پاسخ اشتباه بوده سخت می‌توان پاسخ را از ذهن پاک کرد.

به شما توصیه می‌کنیم که از وب سایت‌های معتبر نسبت به دریافت نمونه سوالات آیین نامه پایه سوم اقدام کنید. سوالات باید پیش از ارائه توسط افسران با تجربه بررسی شود و صحت پاسخ نامه‌ها و استاندارد سوالات تایید شود.

👮 چند مورد از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم اصلی با جواب :

%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8.png

%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85.png

%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%87.png

👮 با چه روشی بدون مطالعه آیین نامه در آزمون رانندگی قبول شویم؟

در صورتی که زمان کافی برای مطالعه آیین نامه ندارید، باید مجموعه کاملی از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سه در اختیار داشته باشید. این مجموعه به شما کمک می‌کند تا بدون مطالعه آیین نامه اصلی در آزمون رانندگی قبول شوید.

اما باید با روش درست مطالعه را انجام دهید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که بدون آنکه هیچ جزوه یا پاسخ‌نامه‌ای کنار دستتان باشد نمونه سوال اول را بررسی کنید. بررسی نمونه سوالی که شما منابع آن‌را مطالعه نکرده‌اید ممکن است ناخوشایند باشد اما آزمون‌های اول را سعی کنید کمی صبرو حوصله به خرج دهید. به سرعت شاهد تسلط بالای خود بر روی سوالات خواهید بود.

آزمون اول با توجه به منطق و اطلاعات عمومی خود پاسخ دهید. اصلا مهم نیست پاسخ به سوالات چقدر طول بکشد. به تمام آنچه در ذهن شما نقش بسته اعتماد کنید و تک به تک به سوالات فکر کنید و پاسخی که به نظرتان منطقی است علامت بزنید.

به هر ترتیب آیین نامه بر اساس منطق و تجربه رانندگان و متخصصان این حوزه تدوین شده و دور از انتظار نیست که بخشی از پاسخ‌های شما درست باشد. پس از پایان آزمون پاسخ‌نامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

به شما توصیه می‌کنیم تنها مجوعه‌ای از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم را دانلود کنید که دارای پاسخنامه باشد. سوالات را تک به تک با پاسخ‌نامه انطباق دهید. حتی اگر پاسخ شما درست بوده نکته سوال را دریابید.

به سراغ سوال بعدی بروید و به همین ترتیب پیش روید تا آزمون اول تمام شود. اگر هنوز کمی زمان در اختیار دارید سعی کنید نکاتی که تصور می‌کنید فراموش خواهد شد را به صورت کاملا خلاصه روی برگه کاغذ یادداشت کنید.

به سراغ آزمون بعدی بروید، همین روند را مجدد تکرار کنید، در صورت امکان نکات را یادداشت کنید. در صورتی که پاسخ‌های شما اشتباه است دچار استرس نشوید، این روند پایدار نخواهد بود، تنها کافیست به همین شیوه ادامه دهید.

پس از آزمون ششم سوالات تکراری را مشاهده خواهید کرد و از آزمون سوم می‌توانید مضامین مشابه را به وفور مشاهده کنید. به سرعت تسلط شما بر سوالات زیاد می‌شود به نحوی که حتی اگر دقیقا مشابه سوالات را ندیده باشید اما به دلیل آنکه منطق سوالات را تشخیص دادید، به راحتی به سوالات پاسخ خواهید داد.

سعی کنید نمونه سوالات آیین نامه پایه ۳ را به تعداد زیاد دانلود کنید که دستتان در پاسخ به تعداد زیادی از سوالات باز باشد. با روشی که به شما آموزش دادیم حتی بدون در اختیار داشتن آیین نامه نیز می‌توانید به سوالات پاسخ دهید.

Examples-of-questions-in-the-third-generation-driving-license.jpg

👮 آزمون آزمایشی استرس را کاهش خواهد داد

شرکت در هر آزمونی با استرس همراه است. استرس آزمون امری عادی است و حتی اگر خوب مدیریت شود می‌تواند به موفقیت بیش‌تر شما منجر شود. اما چگونه می‌توان استرس آزمون رانندگی را مدیریت کرد؟

تا به اینجا به شما آموزش دادیم که با پاسخ‌گویی به سوالات و بدون خواندن آیین نامه به تسلط در آزمون آیین‌نامه برسید. در ادامه به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با در اختیار داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم به استرس آزمون غلبه کنید.

زمانی که تسلط نسبی بر سوالات حاصل شد، حالا نوبت به شبیه سازی آزمون است. تا این مرحله هیچ توجهی به زمان نداشتید اما از این مرحله به بعد باید زمان آزمون را لحاظ کنید. شرایط آزمون را شبیه سازی کنید و شروع به پاسخ‌گویی به سوالات کنید.

ممکن است در ازمون‌های اول کمی تمرکز شما به هم بخورد و نتوانید با راندمان بالا آزمون دهید اما به سرعت متوجه خواهید شد که با تکرار شرایط آزمون کم کم استرس شما کم می‌شود. اواسط آزمون فراموش می‌کنید که تحت فشار هستید.

تکرار شرایطی که از آن می‌ترسید به نحوی که نتیجه کار مهم نباشد و فشار روی شما کمتر باشد می‌تواند به شما در مدیریت استرس کمک کند. علاوه بر این هر چه تسلط بالا باشد، اعتماد به نفس بالاتر است و توانایی مدیریت استرس نیز بیش‌تر می‌شود.

سوالات متداول:

در صورت کم بودن وقت مطالعه برای آزمون آیین نامه از کدام سوالات استفاده کنیم؟

امروزه خیلی افراد به دلیل مشغله هایی که دارند زمان کافی برای خواندن آزمون آیین نامه را ندارند. برای حل این مشکل بهتر است از نمونه سوالات جامع استفاده گردد تا براحتی در آزمون قبول شوید. چون این نمونه سوالات مطابق با آخرین سوالات آزمونهای سالهای اخیر، دسته بندی شده اند.

سوالات بخش فنی به صورت جداگانه جمع آوری شده است ؟

بله چون این بخش در آزمون مقدماتی وجود ندارد و در سوالات آیین نامه اصلی اضافه می گردد ما به صورت کاملا جداگانه این بخش را برای متقاضیان جمع آوری کردیم. بسیاری از متقاضیان گواهینامه سختترین سوالات آزمون را سوالات فنی می دانند و در پاسخ به این سوالات مشکل دارند. خواندن این سوالات بصورت جداگانه، شانس قبولی را بیشتر می کند.

آیا تمام سوالات آیین نامه در بسته نمونه سوالات وجود دارد؟

بله تمامی سوالات در بسته های ما موجود می باشد و مجموعه ما تمامی سوالات را با پاسخ در پکیج طلایی جمع آوری نموده تا تنها با خواندن این نمونه سوالات در آزمون آیین نامه قبول شوید.

توجه توجه :

دوستان اگه واقعا نمیتونید خرید کنید در بخش نظرات بفرمایید تا سوالات را به ایمیل شما رایگان ارسال کنیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: testdriving.ir


سایر منابع و مطالب مرتبط با سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه سوم [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
test-drive.ir .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب 98 【تضمین ...

Dey 13, 1399 AP — حداکثر سرعت در خیابانهای شریانی اصلی …. و در خیابانهای شریانی فرعی …. کیلومتر بر ساعت است؟ الف. ۱۰۰-۸۰ ب. ۸۰-۱۰۰ ج. ۵۰- ... ادامه...


testdriving.ir .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب سال 99 - تست ...

Jump to 👮 نمونه سوالات آیین نامه اصلی رانندگی پایه سوم با جواب ۹۹‎ — آزمون دوم آزمون اصلی آیین نامه است که از آزمون اول کمی سخت‌تر است و سوالات فنی نیز ... ادامه...


testdriving.ir .
آزمون آیین نامه رانندگی【قبولی ۱۰۰٪】رایگان 99 پایه سوم

Jump to چند مورد از سوالات آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) رایگان‎ — برای تهیه نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیز می توانید به همین طریق اقدام کنید و به حل کردن ... ادامه...


questions-driving-regulations.com .
دانلود نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم تضمین قبولی 100% بدون ...

گواهینامه پایه سوم پیشنهاد ویژه برای متقاضیان گواهینامه پایه سوم بدون خواندن حتی یک ... برای دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی کامل و قبولی 100% بر روی دکمه زیر ... ادامه...


questions-driving-regulations.com .
دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم

دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم. همان طور که می دانید برای گرفتن گواهی نامه باید سه مرحله زیر را پشت سر بگذارید : آزمون مقدماتی آیین نامه; آزمون اصلی ... ادامه...


www.drdriving.ir .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم برای متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه ۳ . ... اصلی و سوالات آیین نامه مقدماتی و همین طور نمونه سوالات فنی آیین نامه رانندگی را ... ادامه...


www.drdriving.ir .
۱۸ سوال آیین نامه ویژه متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه ۳

برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم یک امر بسیار ضروری است . خیلی از متقاضیان گواهینامه پایه 3 رانندگی به اهمیت نمونه ... ادامه...


soal-aeennameh.com .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان 99 با جواب کامل | سوال ...

Shahrivar 18, 1397 AP — مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رایگان Free در سایت سوال آیین نامه . ... سایت سوال آیین نامه همواره سعی داشته است با ارائه مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه به متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه 3 ... توصیه می کنیم مجموعه ای فوق العاده مهم از نمونه سوالات آیین نامه اصلی با ... نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم ... ادامه...


www.driveing.ir .
نمونه سوال گواهینامه پایه سوم 99 (رایگان) - درایوینگ

این سوالات جزء سوالات آزمون اصلی می باشند که از داخل سوالات آیین نامه گرفته شده است و اینها سوالاتی هستند که هربار برای متقاضیانی گواهینامه پایه سوم و دوم تکرار ... ادامه...


govahiyar.ir .
دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی - گواهیار - نمونه سوالات ...

برای دانلود رایگان سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی به طور کامل به این صفحه مراجعه کنید. ... سوال ۵) حداکثر سرعت در جاده های اصلی خارج از شهر: ... 1-برای مطالعه ی مهمترین نمونه سوالات آیین نامه پایه سوم روی لینک نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم ... ادامه...


xn------3yexadbv1g5a5ojkmbtg82wak.com .
نمونه سوالات آیین نامه اصلی جدید ۹۹

نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مجموعه ای از آزمون آیین نامه اصلی آنلاین. مجموعه ای یب یبی کامل از ... قبلی نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک ۹۹ · بعد نمونه سوالات ... ادامه...


telmano.com .
دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه ...

دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سه 3 pdf - با سوال های اصلی ایین نامه رانندگی قبولی 100% با جواب نمونه سوال امتحانی پایه سوم. ادامه...


hdaneshjoo.ir .
نمونه سوالات آیین نامه اصلی 99【اصل سوالاتی که در آزمون ۹۹ داده ...

Dey 22, 1399 AP — دانلود سوالات آیین نامه اصلی 99 کاملترین و جدیدترین نمونه سوالات آیین نامه ... نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم – سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی ... ادامه...


z4car.com .
آزمون آیین نامه رانندگی اصلی و مقدماتی آنلاین (قبولی تضمینی ...

خانه مطالب سايت رپورتاژ آگهی آزمون آیین نامه رانندگی اصلی و مقدماتی آنلاین ... اگر شما نسبت به دانلود نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم اقدام کرده ... ادامه...


www.shirazittc.ir .
بانک نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی اصلی - کارتکس pdf

در مرکز آزمون آیین نامه شما به بانک کاملی از منابع آزمون ها و نمونه سوالات آیین نامه رانندگی اصلی, فنی, مقدماتی پایه سوم, پایه یک , موتورسیکلت, بیسوادی 98 با جواب ... ادامه...


www.est-razav.ir .
نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۸: بسته استثنایی قبولی صد در ...

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی , دانلود سوالات آیین نامه اصلی 98 با جواب , دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب ویژه سال 98 و 99 , بسته ... ادامه...


www.govahiran.ir .
سوالات آیین نامه رانندگی ( دانلود اصل سوالات اسفند 99 ) قبولی ...

سوالات آیین نامه _ دانلود فوری اصل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ( تکرار ... آیین نامه ” 99 ” ” به علت تخفیف ویژه اسفند ماه , تا پایان 6 اسفند 99 ” از قیمت اصلی به ... ادامه...


play.google.com .
آزمون اصلی آیین نامه رانندگی ۹۹+آموزش - برنامه‌ها در Google Play

مثل آب‌خوردن گواهینامه بگیر قبولی ۱۰۰ درصد در آزمون آیین نامه ۹۸ و آزمون آیین نامه 99 هنوز گواهینامه نگرفتی؟ ازمون آیین نامه رو قبول نشدی؟میخای اولین آزمون آیین ... ادامه...


www.smartsurvey.co.uk .
دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی ۹۸-۹۹ - SmartSurvey

مورد قوانین راهنمایی رانندگی و نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی جواب رایگان دانلود ... نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه دانلود ... امتحان آیین نامه رانندگی جواب رایگان دانلود تمامی سوالات آزمون اصلی مقدماتی ... ادامه...


xn-----wsdsadr3e2hqaibpc00ra.com .
30 تا از سوالات آیین نامه اصلی 99 که "قطعا" تو امتحانت میاد ...

آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با جواب سال ۹۹ و براساس کتاب جدید آیین ... نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم pdf را دانلود کنید و قبل از آزمون آیین نامه ... ادامه...


namnak.com .
سوالات آیین نامه اصلی با جواب و نمونه آزمون راهنمایی رانندگی - نمناک

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی را می توانید با سوالات آرشیو آزمونهای گذشته برای اولین ... در پایین این پست مجموعه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم را ... ادامه...


test.blogiran.net .
نمونه سوالات آيين نامه رانندگي پايه سوم

دانلود رايگان نمونه سوالات آزمون آيين نامه اصلي و مقدماتي و سوالات فني آيين نامه اصلي راهنمايي و رانندگي با جواب,نمونه سوالات آيين نامه رانندگي پايه سوم,نمونه سوالات ... ادامه...


cafebazaar.ir .
برنامه آزمون گواهینامه( آیین نامه) - دانلود | کافه بازار

آزمون گواهینامه( آیین نامه) ... در بخش الف شما می توانید آگاهی های خود رو برای آزمون های راهنمایی و رانندگی بالا ببرید که این بخش ... سوالات اصلی آیین نامه (آزمون آبی). ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر