موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

نمونه سوالات گواهینامه پایه دوم 1401

نمونه سوالات گواهینامه پایه دوم 1401

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 28 اردیبهشت 1400 ساعت 16:53

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان نمونه سوالات گواهینامه پایه دوم 1401 را مطالعه خواهید کرد.

مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم سال ۹۹

در صورتی که قصد دارید به دنبال اخذ گواهینامه پایه دوم بروید به نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم نیاز پیدا لازم دارید در اختیارتان می‌گذارد و علاوه بر این ذهن شما برای باز می‌گذارد تا با تمرکز بیش‌تری بخش عملی را آموزش ببینید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

اگر به دنبال اخذ گواهی‌نامه پایه دوم هستید حتما مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ را دانلود کنید. سعی کنید سوالات جدید را تمرین کنید تا با آخرین تغییرات و رویکردهای متفاوتی که هر سال اتخاذ می‌شود آشنا شوید.

با مطالعه این مجموعه قبولی خود را در آزمون آیین نامه پایه دوم تضمین کنید از لینک زیر می توانید سوالات را خریداری کنید:

قیمت سوالات : ۱۴۹۰۰ تومان

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم شامل چه بخش‌هایی است؟

افرادی که به دنبال اخذ گواهینامه پایه دوم هستند پیش از این گواهی‌نامه پایه سوم را اخذ کرده‌اند، بنابراین با مبانی و اجزای آیین نامه کاملا آشنا خواهند بود، اما چه جزئیاتی در نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دو تغییر می‌کند؟

پاسخ این سوال در وسایل نقلیه‌ای نهفته که با اخذ گواهی‌نامه پایه ۲ می‌توانید رانندگی آن‌ها را آغاز کنید. در صورتی که قصد دارید سرویس مدارس باشید برای ماشین‌هایی با ظرفیت کمتر از ۱۵ نفر، در صورتی که قصد دارید رانندگی وانت را بر عهده بگیرید و بار جابجا کنید، در صورتی که راننده تاکسی می‌شوید و یا راننده آمبولانس یا ماشین آتش نشانی هستید، در این موارد لازم است که گواهی نامه پایه دوم داشته باشید. با توجه به این موارد باید در نمونه سوالات آیین نامه پایه دو انتظار چه سبک سوالاتی را داشته باشید؟

این سوالات باید شامل مواردی باشد که اطلاعات شما را از نحوه اتصال باربند، قوانین مربوط به تردد وانت بار و میزان باری که باید توسط وانت حمل شود و تخلفات در این زمینه می‌سنجد.

علاوه بر این بخشی از نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم به مقررات مربوط به حرکت تاکسی و سوار و پیاده کردن مسافر می‌پردازد و مهارت شما را به عنوان یک راننده تاکسی می‎سنجد.

افرادی که اجازه رانندگی با وسایل نیمه سنگین که امکان انتقال حدود ۱۵ نفر را خواهد داشت بگیرند به معنای آن است که می‌توانند ایمنی خود و مسافر را تضمین کنند و به مسائل فنی خودرو احاطه دارند.

جهت مشاهده جدیدترین آزمونهای آیین نامه رانندگی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید :

نمونه سوالات آیین نامه اصلیسوالات آیین نامه مقدماتی

در تمامی این موارد بهتر است با دانلود نمونه سوالات آیین نامه پایه دو اطلاعات خود را پیش از آزمون بسنجید و تسلط خود را بالا ببرید. علاوه بر سوالات اختصاصی برای آزمون آیین نامه پایه دوم بخش زیادی از سوالات مربوط به همان آیین‌نامه‌ای است که برای گواهی‌نامه پایه سه گذرانده‌اید. در صورتی که مباحث را فراموش کرده‌اید با دانلود نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم به سرعت مباحث در ذهن شما مرور می‎شود.

مطالب مرتبط :

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آیین نامه مقدماتی
%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-2-%D8%AF%D9%88%D9%85-.jpg

به کدام مجموعه از نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم می‌توان اعتماد کرد؟

به دلیل وسعت کمتر هنرجویان برای گواهی‌نامه پایه دو بسیاری از وب‌سایت‌ها برای جذب مخاطب سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم را در اختیار هنرجویان می‌گذارند و برای تبلیغات تنها با نام بردن از متقاضیان دریافت گواهی‌نامه پایه دوم سوالات تخصصی این پایه را ارائه نمی‌کنند.

هنرجویان برای دریافت نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم باید از وب‌سایت معتبر اقدام کنند. وب‌سایت‌هایی که تحت نظر مربیان و افسران با تجربه آموزشگاه‌های معتبر هستند و در مورد گواهی‌نامه پایه دوم تسلط دارند.

باید این نمونه سوالات دارای پاسخ‎‌نامه معتبر باشند. پاسخنامه‌ای که بارها توسط مربیان بررسی شده است و صحت آن بارها چک شده باشد.

باید به نظراتی که کاربران برای نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم گذاشتند نیز توجه کنید. تعداد دانلودها و نظرات کاربران نشان دهنده میزان کارآمدی مجموعه خواهد بود.

سعی کنید جدیدترین سوالات را دانلود کنید. به دنبال نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ باشید و حتما این نمونه سوالات را به صورت کامل دانلود کنید و به سوالات آن پاسخ دهید.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم را چگونه مطالعه کنیم؟

همانطور که می‌دانید این سوالات تا حد زیادی مشابه سوالات آیین نامه پایه سوم است. بنابراین نیازی نیست که دوباره اقدام به مطالعه آیین نامه کنید، دو یا سه آزمون اول را که پاسخ دادید مباحث دوباره یادآوری میشود و مشکل شما از بابت فراموش کردن متن آیین نامه با داشتن نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم حل خواهد شد.

بهتر است نکات اختصاصی برای آیین نامه پایه دو را از میان سوالات بیرون بکشید و روی یک برگه کاغذ یادداشت کنید. سعی کنید زمانی که آزمون عملی می‌بینید این نکات را در ذهنتان مرور کنید. در صورتی که بخواهید به عنوان راننده پایه دو پشت فرمان باشید مسئولیت شما صد چندان است و جان و مال مردم امانتی است پیش شما. به همین دلیل باید توجه خود را دو چندان کنید که تمامی نکات ایمنی و توصیه‌ها را یاد بگیرید و به‌کار ببندید تا به یک راننده حرفه‌ای تبدیل شوید.

در زمینه گواهی‌نامه پایه دو تنها آزمون نیست که باید پشت سر بگذارید. شما باید بر روی نکات آیین نامه خصوصا در بخش‌های اختصاصی پایه دو تسلط حداکثری داشته باشید. بنابراین سعی کنید کمی زودتر نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم را تهیه کنید و نکات اختصاصی آن‌را یادداشت کنید تا بتوانید هنگام آموزش عملی این نکات را به صورت عملی نیز تمرین کنید.

برای دریافت گواهینامه پایه دوم باید حداقل دو سال از زمان اخذ گواهینامه پایه سوم گذشته باشد

متقاضیان دریافت گواهی‌نامه پایه دوم قرار است به سیستم عمومی حمل و نقل اضافه شوند بنابراین نباید که راننده تازه کار باشند. حداقل سن ۲۳ سال برای دریافت گواهی‌نامه پایه دوم وجود دارد. هنگام ثبت نام باید گواهی‌نامه پایه سوم را با خود همراه داشته باشید.

این گواهی نامه برای تردد خودروهایی با ظرفیت حداکثر ۱۵ نفر و حمل بار به اندازه ۳۵۰۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است. همچنین سرویس مدارس، آمبولانس و ماشین آتش‌نشانی، تاکسی وانت و … نیاز به دریافت گواهی‌نامه پایه دوم خواهد داشت.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم طبیعتا شامل سوالاتی است که نسبت به سوالات پایه سه سطح بالاتری دارد. به طور مثال امکان مواجه شده با این سبک سوال در آزمون پایه دوم بیشتر از آزمون‌های پایه سوم است:

جاده خیس است و شما ترمز گرفتید. اتومبیل شروع به لغزش می‌کند. چه باید کرد؟

این سوالی است که ممکن است در آزمون پایه سوم نیز مطرح شود اما قطعا امکان طرح چنین سوالی برای پایه دوم بیش‌تر است. پاسخ این سوال گزینه‌ای است که راننده را به آزاد کردن ترمز فرامی‌خواند.

منبع : تست درایوینگ – نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: testdriving.ir


سایر منابع و مطالب مرتبط با نمونه سوالات گواهینامه پایه دوم 1401 [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
testdriving.ir .
مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم سال ۹۹ - تست ...

Jump to برای دریافت گواهینامه پایه دوم باید حداقل دو سال از زمان اخذ ...‎ — اگر به دنبال اخذ گواهی‌نامه پایه دوم هستید حتما مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ را ... ادامه...


testdriving.ir .
🥇دقیقا عین سوالات آیین نامه اصلی 1401【100% قبولی ۹۹ + ...

Jump to 👮 نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم‎ — نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به همراه پاسخنامه ارائه می‌شود ... آیا در آزمون مرحله دوم آیین‌نامه اصلی از بخش فنی هم سؤال ... ادامه...


test-drive.ir .
دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه 2 {ویژه بخوانید ...

Azar 9, 131401 AP — دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه 2 {ویژه بخوانید و قبول شوید} ... افرادی که قصد دارند گواهینامه پایه ۲ اخذ نمایند ابتدا باید آزمون های تئوری ... می باشد که تمامی آزمون های بر اساس سوالات آزمون اصلی آیین نامه سال ۹۹ تهیه و ... ادامه...


govahiyar.ir .
کامل ترین نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم - گواهیار

Dey 11, 1397 AP — نمونه سوالات آیین نامه گواهینامه ویژه ( لودر و لیفتراک و …) هزینه و شرایط دریافت گواهینامه پایه یک سال 1401 · نمونه سوالات آیین نامه پایه یک سال ۹۹ ... ادامه...


driving-regulations-basic-2.kowsarblog.ir .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم 97-98-1401

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم 97-98-1401 جهت مشاهده نمونه سوالات کلیک کنید ... دوم رانندگی قانون گواهینامه آیین نامه رانندگی پایه دوم ​آزمون آیین نامه راهنمایی ... ادامه...


questions-driving-regulations.com .
آزمون مرحله دوم آیین نامه رانندگی - نمونه سوالات آیین نامه

آزمون مرحله دوم آیین نامه رانندگی : همان طور که می دانید برای گرفتن گواهی نامه باید دو مرحله تئوری را با موفقیت پشت سر بگذارید : آزمون مرحله اول آیین نامه رانندگی یا ... ادامه...


soal-aeennameh.com .
نمونه سوالات آیین نامه 1401 با جواب | قبولی 100% تضمینی | سوال ...

دانلود سوالات آیین نامه اصلی , نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی , نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۹۹ , Sample questions of ... گواهینامه رانندگی; برگ معاینه فنی معتبر; کارت ماشین; بیمه شخص ثالث ... جواب صحیح گزینه 2 ... من گواهینامه رانندگی پایه 3 گرفتم و بار اول هم تو آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی قبول شدم . ادامه...


www.driveing.ir .
سوالات آیین نامه ۹۹ اصلی (آپدیت اسفند ) قبولی 100% - درایوینگ

Jump to نمونه سوالات سوالات آیین نامه ۹۹‎ — نمونه سوالات سوالات آیین نامه ۹۹ ... این سوالات در آزمون اصلی راهنمایی و رانندگی و همچنین سردرگمی متقاضیان گواهینامه این سوالات را در داخل این ... سوالات ایین نامه اصلی رانندگی پایه سوم , دوم و یک. ادامه...


hdaneshjoo.ir .
نمونه سوالات آیین نامه اصلی 1401【اصل سوالاتی که در آزمون ۹۹ داده ...

Dey 22, 131401 AP — کاملترین و جدیدترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی سال ۹۹ (دقیقا سوالاتی که در آزمون داده می ... دانلود قسمتی از سوالات آیین نامه بخش دوم ... سوالات ایین نامه افسری – نمونه سوالات راهنمایی رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم – نمونه ... ادامه...


xn------3yexadbv1g5a5ojkmbtg82wak.com .
نمونه سوالات آیین نامه اصلی جدید ۹۹

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب به کاهش هزینه دریافت گواهی‌نامه کمک می‌کند. در صورتی که که ... قبلی نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک ۹۹ · بعد نمونه ... ادامه...


play.google.com .
آزمون اصلی آیین نامه رانندگی ۹۹+آموزش - برنامه‌ها در Google Play

مثل آب‌خوردن گواهینامه بگیر قبولی ۱۰۰ درصد در آزمون آیین نامه ۹۸ و آزمون آیین نامه 1401 هنوز گواهینامه نگرفتی؟ ازمون آیین نامه رو قبول نشدی؟میخای اولین آزمون آیین ... ادامه...


www.govahiran.ir .
سوالات آیین نامه رانندگی ( دانلود اصل سوالات اسفند 1401 ) قبولی ...

سوالات آیین نامه _ دانلود فوری اصل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ( تکرار میکنیم " اصل ... 2 _ سوالاتی که دانلود میکنیم در قبولی ما تاثیری دارد و یا صرفا چندین سوال متفرقه است ؟ ... امتحان شهری برای افرادی که میخواهند گواهینامه رانندگی با ماشین را بگیرند کمی سخت میشود ... باسلام ممنون ازتون فقط این برای گواهینامه پایه ۳ هستش. ادامه...


second-basics.blog.ir .
نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم 96-97-98-1401

Bahman 11, 1396 AP — نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم. گواهینامه پایه دوم رانندگی - آزمون دات کام - آزمون آیین گواهینامه پایه دو چیست ؟ شرایط گواهی نامه پایه 2 رانندگی - آزمون ... ادامه...


www.smartsurvey.co.uk .
دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی ۹۸-۹۹ - SmartSurvey

2. دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی گواهیاربرای دانلود رایگان سوالات آیین نامه ... مورد قوانین راهنمایی رانندگی و نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی جواب رایگان ... نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی ویژه متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه ... ادامه...


virgool.io .
نمونه سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی سال 1401 - قسمت سوم - ویرگول

نمونه سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی سال 1401 - قسمت سوم. با استفاده از سوالات آیین نامه مقدماتی می توانید خود را برای دریافت زودهنگام گواهینامه آماده سازید. به واقع این نمونه ... ادامه...


www.samatak.com .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم 1401 همراه با جواب - سماتک

تنها در این صورت می توانید برای قبولی قطعی در آزمون آیین نامه رانندگی پایه سوم برنامه ریزی کرده و دست خود را برای گرفتن گواهینامه رانندگی دراز کنید. در اینجا به ... ادامه...


www.drdriving.ir .
۲۰ نمونه سوال مهم امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی

تعدادی از مهم ترین نمونه سوالات فرهنگ رانندگی آیین نامه و نمونه سوالات امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی را برای متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه دوم و پایه سوم در این ... ادامه...


bazar4h.ir .
سوالات آیین نامه پایه سوم و دوم سال 1401 - بازارچه تحقیقاتی

سوالات کارتکس ایین نامه نمونه کوتاهی از عکس کارتکس آزمون اصلی که در این بسته قرار دارد ... مجموعه کامل سوالات آیین نامه رانندگی برای گواهینامه پایه 2 و 3 شامل: ... ادامه...


xn-----wsdsadr3e2hqaibpc00ra.com .
30 تا از سوالات آیین نامه اصلی 1401 که "قطعا" تو امتحانت میاد ...

آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با جواب سال ۹۹ و براساس کتاب جدید آیین نامه ... یکی از دغدغه های متقاضیان گواهینامه رانندگی و کسانی که آزمون آیین نامه دارند ... آزمون اصلی در واقع همان امتحان آیین نامه مرحله دوم یا امتحان آیین نامه افسر می باشد که ... نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم pdf را دانلود کنید و قبل از آزمون آیین نامه ... ادامه...


cafebazaar.ir .
برنامه نمونه سوالات ازمون راهنمایی رانندگی - دانلود | کافه بازار

تصدیق همان بار اول قبول شوید آموزش آیین نامه نمونه سوالات ایین نامه اصلی و مقدماتی مطابق آزمون آیین نامه رانندگی 1401. ادامه...


hubgram.ir .
نمونه سوالات ایین نامه پایه سوم سال ۹۹ - ❤️ هاب گرام

یکی از ساده ترین روش هایی که هر فرد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می تواند برای موفقیت در آزمون آیین نامه اصلی آن را اجرا کند، دریافت نمونه سوالات آیین نامه ... ادامه...


telmano.com .
دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه ...

دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سه 3 pdf - با سوال های اصلی ... و رانندگی در سال ۹۹ با جدیدترین آزمون های اصلی ، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و ... هنرجویانی که برای گواهینامه پایه سوم اقدام می‌کنند در گام اول باید آزمون اصلی را ... ادامه...


nexbox.ir .
بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی 1401 پایه سوم

May 19, 2020 - نمونه سوالات ایین نامه اصلی برای قبولی راحت تر در آزمون آیین نامه اصلی ویژه متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه سوم و همین طور متقاضیان گواهینامه. ادامه...


xn-----btdbabavc4bcbi2cf7xe1ad5bd030a.com .
نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 1401 (سه سوت قبولی)

در این قسمت تعدادی از مهمترین تست های آیین نامه رانندگی با جواب را برای شما متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه سوم آورده ایم . برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر