موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

آموزش رانندگی pdf

آموزش رانندگی pdf

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 07 اسفند 1399 ساعت 12:13

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان آموزش رانندگی pdf را مطالعه خواهید کرد.

دانلود رایگان کتاب و جزوه آموزش رانندگی پایه سوم و پایه دوم

کتاب آموزش جامع قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی (چاپ جدید)

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

متقاضیان دریافت گواهی نامه پایه سوم و پایه دوم پیش از هر چیز باید کتاب آموزش رانندگی را تهیه کنند. گذشته از هزینه‌ای که بابت خواندن این کتاب پرداخت خواهید کرد، مطمئناً زمان‌های طولانی که در مترو و اتوبوس تلف می‌کنید و جایی هستید که کتاب همراه‌تان نیست دوست دارید وقت اضافه خود را به خواندن کتاب آموزش رانندگی اختصاص دهید تا برای آزمون آماده شوید.

%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.jpg

 فرمت کتاب آموزش رانندگی (ویرایش جدید) pdf هستش و در تمام سیستم ها از جمله کامپیوتر ، اندروید، تبلت و … قابل اجرا می باشد.

به جای آنکه مدام کتاب را با خود حمل کنید کافیست با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی همه جا کتاب را با خود داشته باشید و یا در صورتی که به تمامی مفاهیم کتاب نیاز دارید از بخش دانلود کتاب آیین نامه فایل کم حجمی را بر روی گوشی هوشمندتان دانلود کنید و هر زمان که بخواهید صفحات آن‌را ورق بزنید. به همین سادگی همواره کتاب در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

واقعیت این است که کتاب آیین نامه پس از آزمون کاربرد چندانی ندارد به همین دلیل است که می‌توانید با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی هم در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید و هم هر جایی که لازم داشتید کتاب را در اختیار داشته باشید.

دانلود رایگان جزوه خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی

دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش اول

دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش دوم

دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش سوم

دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش چهارم

دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش پنجم

در صورتی که هیچ آشنایی با کتاب آموزش رانندگی ندارید در ادامه بخش‌های کتاب را به شما معرفی می‌کنیم تا پیش از تهیه کتاب از محتویات آن اگاه شوید:

کتاب آموزش رانندگی شامل چه بخش‌هایی خواهد بود؟

بخش اول کتاب آموزش رانندگی : آشنایی، نحوه استقرار و استفاده از اتومبیل

در صورت دانلود کتاب آموزش رانندگی پایه سوم، شروع کتاب با معرفی موارد اولیه ماشین مانند کلاچ و ترمز و نحوخ تنظیم آینه و صندلی خواهد بود. سپس توضیح می‌دهد که روش صحیح روشن کردن ماشین چیست و چگونه حرکت کنیم و چگونه ترمز کنیم و فرمان را چگونه بگیریم و چگونه دور بزنیم.

در گام بعدی نحوه صحیح پارک دوبل آموزش داده شده و بخش بعدی به چگونگی توقف در سطح شیب دارد پرداخته است. تمامی این موارد در کلاس‌های عملی آموزش داده می‌شود اما مطمئنا با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی و مطالعه آن پیش زمینه بسیار مناسبی در ذهنتان شکل می‌گیرد و فرآیند یادگیری را تسریع خواهد کرد.

جهت مشاهده جدیدترین آزمونهای آیین نامه رانندگی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید :

نمونه سوالات آیین نامه اصلیسوالات آیین نامه مقدماتی

بخش دوم کتاب آموزش رانندگی: هوشیاری راننده

در این بخش قوانین راهنمایی و رانندگی در خصوص وضعیت رانندگان پشت فرمان گوشتزد شده است. تمامی آنچه تخلف در حین رانندگی تلقی می‌شود نام برده شده و در مورد جزئیات آمادگی نشستن پشت فرمان توضیحاتی داده شده است.

تمامی آنچه نباید به عنوان راننده انجام دهید بدون تمرکز بر آنچه بیرون ماشین اتفاق می‌افتد به صورت پرسش و پاسخ مطرح شده است. دانلود خلاصله کتاب آیین نامه رانندگی به شما کمک خواهد کرد تا با دراختیار داشتن مجموعه‌ای کم حجم از قوانین و پرسش‌ها و پاسخ‌های مهم در زمینه آمادگی برای رانندگی سوالات آیین نامه را به بهترین نحو پاسخ دهید.

بخش سوم کتاب آموزش رانندگی: هدایت و کنترل وسیله نقلیه

شرایط مختلف محیطی در بخش سوم خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی تشریح شده است. این بخش بر خلاف بخش دوم تمرکز خود را بر شرایط بیرون از ماشین گذاشته و به راننده آموزش می‌دهد که در صورت وجود هر کدام از شرایط خاص بهترین عکس العمل چیست و قانون در این موارد چه می‌گوید.

در این بخش عوامل محیطی به جز سایر وسایل نقلیه و عابران پیاده بررسی می‌شود. رانندگی در مواقع مختلف شبانه روز، رانندگی در راه‌های مختلف و شرایط آب و هوایی متفاوت، ایمنی و کنترل وسیله نقلیه مواردی است که بخش سوم کتاب آیین نامه رانندگی به آن پرداخته است.

بخش چهارم کتاب آموزش رانندگی : برخورد و واکنش

در این بخش از خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی سعی شده تا شرایط برخورد راننده با جاده و سایر وسایل نقلیه را بررسی کند. درگام اول در مورد فاصله ایمنی با اتومبیل مقابل قوانین مربوطه را گوشتزد می‌کند. درگام دوم به شما یاد می‌دهد تا به عنوان راننده چگونه ببینید و چگونه فکر کنید و چگونه تصمیم‌گیری کنید.

با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی این بخش در چند جمله ساده خلاصه می‌شود. در گام سوم به شما می‌آموزد چه زمان و چگونه سبقت بگیرید و در گام چهارم نحوه گردش و تغییر لاین را به شما آموزش می‌دهد.

بخش پنجم که بخش بسیار مهمی است بحث حق تقدم و قوانین مربوط به آن است. این بخش به دلیل آنکه کمی پیچیده خواهد شد و امکان اشتباه در سوالات بیش‌تر است باید به صورت اصولی آموزش داده شود. آنچه به عنوان خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی در اختیار شما قرار داده شده؛ بخش حق تقدم را به صورت کاملا خلاصه و بسیار مفید آموزش می‌دهد.

هر چه بیش‌تر پرسش‌های چهارگزینه‌ای حق تقدم را بررسی کنید سریع‌تر به این بخش مسلط خواهید شد. بخش زیادی از سوالات آیین نامه از بخش چهارم کتاب آموزش رانندگی خواهد بود.

%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.png

بخش پنجم کتاب آموزش رانندگی : آگاهی از خطرات

به عنوان راننده باید چه خطراتی را انتظار داشته باشید؟ پیش از مواجه با این خطرات باید چه عواملی را رعایت کنید و در حین بروز خطر درست‌ترین واکنش چیست. تنها با آموزش و تکرار و تمرین می‌توان به توانایی مدیریت حوادث دست یافت.

در این بخش سعی شده تا گام به گام شما را در زمینه ایمنی حین رانندگی آگاه کند. از کمربند ایمنی شروع می‌کند؛ به شما می‌آموزد در حین رانندگی ممکن است چه خطراتی پیش آید، به شما می‌آموزد تا چگونه نسبت به خطر واکنش نشان دهید و در آخر عواملی که سرعت و دقت واکنش شما را کاهش می‌دهد گوشتزد می‌کند.

در اختیار داشتن خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به شما کمک می‌کند تا بدون توضیحات اضافه تمامی موارد مورد نیاز در این بخش را بیاموزید.

مطالب مرتبط :

سوالات آیین نامه اصلی

بخش ششم کتاب آموزش رانندگی : رانندگان و عابرین آسیب پذیر

درمورد قوانین مربوط به عابرین پیاده و افراد مسن و کودکان و دوچرخه سواران و مامورین راه و حیوانات توضیحاتی ارائه می‌کند و قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی در این موارد را آموزش می‌دهد. با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش ششم در حجم کمی به شما آموزش داده می‌شود و تمامی موارد به صورت پرسش و پاسخ در چند صفحه کوتاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بخش هفتم کتاب آموزش رانندگی : مقررات آزاد راه

این بخش به قوانین موجود در زمینه آزاده‌راه‌ها اشاره دارد. محدودیت سرعت، اصول حرکت بین خطوط و توقف و غیره که موارد زیادی را شامل نمی‌شود. در صورتی که خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی را در اختیار داشته باشید این بخش به صورت خلاصه و به سادگی آموزش داده شده است.

بخش هشتم کتاب آموزش رانندگی : راه و علائم راهنمایی

فصل هشتم بخش اصلی سوالات را شامل می‌شود. تمامی تابلوهای راهنمایی توضیح داده شده و سوالات مربوط به هر کدام بررسی می‌شود. یادگیری این بخش تنها با مرور چند باره خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی میسر است و بهتر است تست‌های بیش‌تری از بخش راه و علائم راهنمایی تمرین شود.

بخش نهم کتاب آموزش رانندگی : تصادف

قوانین مربوط به تصاف بررسی شده که در خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به صورت تیتروار و در حد لزوم قوانین بررسی شده است.
بخش‌های بعدی در مورد بکسل وسیله نقلیه و رابطه وسیله نقلیه با محیط زیست و بخش انتهایی بحث‌های فنی ماشین را بررسی کرده است. دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به شما کمک می‌کند تا بخش‌های مهم را بیش‌تر و ساده‌تر مطالعه کنید.

سوالات متداول:

نحوه دسترسی به نمونه سوالات آیین نامه اصلی چگونه است؟

سوالات آیین نامه اصلی در قالب ۳۴ نمونه سوال در داخل سایت تست درایوینگ قرار گرفته است. این سوالات با شبیه سازی با سوالات سالهای گذشته طراحی شده است و شما ضمن شرکت در این آزمونها به صورت آنلاین و مطابق با استانداردهای آزمون اصلی، می توانید به راهنمای سوالات هم دسترسی داشته باشید. همچنین ما یک بسته طلایی را برای شما آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید خود را برای قبولی صد در صدی در آزمون آیین نامه اصلی آماده کنید.

چه تفاوتی میان آزمون شهرهای مختلف وجود دارد؟

در جهت برقراری عدالت میان شرکت کنندگان در آزمون آیین نامه، سوالات این آزمون به صورت یکپارچه و بدون در نظر گرفتن شهر یا شهرستان محل سکونت آنها طراحی شده است. لذا شما ساکن هر شهری که هستید می توانید نمونه سوالات این آزمون را مطالعه نموده و خود را برای شرکت در آن آماده کنید.

کدام سوالات آزمون آیین نامه دشوارتر است؟

این سوال بسیاری از شرکت کنندگان آزمون آیین نامه است. در پاسخ باید بگوییم که سوالات فنی این آزمون به مراتب دشوارتر از سایر سوالات است. البته یادآور می شوم که آزمون فنی بصورت مستقل برگزار نمی شود و سوالات فنی در همان آزمون اصلی قرار می گیرد.

توصیه ما این است که برای موفقیت در این آزمون ابتدا تمام آیین نامه را به دقت مطالعه کنید و بعد تمرکز خود را بر روی آزمونهای شبیه سازی شده و نمونه سوالات آزمون بگذارید. جهت رفاه شما ما دو بخش در سایت تست درایوینگ قرار دادیم که سوالات فنی و سخت ترین سوالات آزمون رو می توانید به صورت جداگانه مطالعه کنید. این اطمینان را به شما می دهیم که با مطالعه دقیق این سوالات و پاسخ آنها، می توانید با آسودگی خاطر در این آزمون شرکت کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: testdriving.ir

برچسب ها : آموزش رانندگی


سایر منابع و مطالب مرتبط با آموزش رانندگی pdf [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
test-drive.ir .
آموزش رانندگی عملی

در آزمون عملی رانندگی یاری نماییم. در ابتدای امر هنرجو بعد از به پایان رساندن مراحل تئوری و کسب حداقل نمره قبولی در آ. زمون. ک. تبی و به. پایان رساندن دوره آموزشی ... ادامه...


test-drive.ir .
کتاب PDF آیین نامه رانندگی | ​آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی ...

لطفا جهت راهنمای برای خرید بسته طلایی سوالات آیین نامه به پشتیبان سایت پیام دهید. درباره ما: هدف وب سایت آموزشگاه آنلاین آیین نامه رانندگی ایرانیان،آموزش آیین نامه ... ادامه...


testdriving.ir .
دانلود کتاب آموزش رانندگی پایه 3 و پایه 2【چاپ جدید رسید】

دانلود کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی. فرمت کتاب آموزش رانندگی (ویرایش جدید) pdf هستش و در تمام سیستم ها از جمله کامپیوتر ، اندروید، تبلت و … قابل اجرا می ... ادامه...


testdriving.ir .
دانلود رایگان سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی به طور کامل pdf 99 ...

در ایران این آرزو از سن ۱۸ سالگی تمام به بعد در دسترس می باشد و تمامی دختران و پسران میتوانند در هر یک از آموزشگاه های رانندگی سطح شهر ثبت نام کرده و پس از گذراندن ۸ ... ادامه...


www.govahiran.ir .
دانلود " رایگان " کتاب آیین نامه رانندگی ( آپدیت اسفند 99 ...

طبق آمار تمامی آموزشگاه های رانندگی در سراسر کشور در سال 98 , تعداد قبولی متقاضیان گواهینامه رانندگی از هر کلاس 30 نفره در بهترین شرایط , حدود 8 الی 10 نفر می ... ادامه...


questions-driving-regulations.com .
آموزش رانندگی برای مبتدیان | Driving instruction to beginners

آموزش رانندگی برای مبتدیان هنرجویان عزیزی که در ابتدای فراگیری آموزش ... شما می توانید به صورت رایگان فایل PDF آموزش رانندگی برای مبتدیان را دانلود کنید. ادامه...


persiandriving.ir .
آموزش رانندگی pdf :: آموزش رانندگی تکمیلی وحرفه ای به گواهینامه ...

۲۵ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «آموزش رانندگی pdf» ثبت شده است - ضمن خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز مرکز بین المللی رانندگی کریمی با تجربیات بین المللی و ... ادامه...


farapaykazna.blogfa.com .
دانلود نسخه pdf نکات آموزش عملی رانندگی

دانلود نسخه pdf نکات آموزش عملی رانندگی - به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع آموزش رانندگی فراپیک ازنــا خوش آمدید - مجتمع آموزش رانندگی فراپیک. ادامه...


cargeek.ir .
جزوه تکنیک های آموزش عملی رانندگی - کارگیک

Mehr 9, 1398 AP — جزوه تکنیک های آموزش عملی رانندگی. [فایل در قالب PDF و حجم آن 2.05 مگابایت است.بسته به سرعت اینترنت شما ممکن است چند دقیقه تا بارگزاری ... ادامه...


zepa.ir .
دانلود کتاب آموزش عملی رانندگی به صورت تخصصی PDF - زیپا

کتاب آموزش عملی رانندگی به صورت تخصصی یک فایل کامل با فرمت pdf است که در همانند یک مربی آموزشگاه رانندگی به شما به صورت تکنیکی و تخصصی بخش های ... ادامه...


www.driveing.ir .
دانلود کتاب آیین نامه رانندگی - رایگان ( آپدیت اسفند 99)

‎دانلود کتاب آموزش رانندگی(ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم) چاپ جدید. تعداد صفحات : ... ادامه...


darskade.ir .
دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی 99 - فرمت pdf ...

خواندن چه فصل هایی از کتاب آموزش رانندگی مهم است؟ باید چه بخش ها و فصل هایی از کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی را برای آزمون آیین نامه مطالعه کنیم؟ تعداد صفحات ... ادامه...


soal-aeennameh.com .
آموزش رانندگی از صفر تا صد به صورت عملی - نمونه سوالات آیین ...

Tir 25, 1396 AP — ما به شما توصیه می کنیم برای قبولی راحت تر در آزمون عملی رانندگی ( آزمون شهری گواهینامه رانندگی) حتما با کلیک بر روی دکمه زیر فایل pdf ای که ... ادامه...


govahiyar.ir .
دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی - گواهیار

برای دانلود رایگان سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی به طور کامل به این صفحه ... زیر هم قسمتی برای دانلود رایگان نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی رانندگی pdf قرار داده ایم که ... شما در آزمون های آیین نامه با استفاده از بهترین نمونه سوالات و مطالب آموزشی است . ادامه...


tyyu.parsiblog.com .
دانلود رایگان کتاب آموزش عملی رانندگی pdf - آموزش رانندگی - tyyu

Ordibehesht 23, 1399 AP — دانلود فیلم آموزش عملی رانندگی - زن پارسی www.zaneparsi.ir/.../دانلود+فیلم+آموزش+عملی+رانند...‎Translate this page دانلود فیلم آموزش عملی ... ادامه...


irangovahi.fileon.ir .
آموزش رانندگی برای مبتدیان pdf - آموزشگاه ایران گواهی

Azar 10, 1399 AP — آموزش رانندگی برای مبتدیان pdf. ... آموزش رانندگی ابتدایی گام به گام برای شروع یادگیری و آشنایی با اصول اولیه رانندگی ضروری است ولی این خود ... ادامه...


oto.bigsite.ir .
دانلود pdf رايگان آموزش رانندگي

Farvardin 6, 1394 AP — دانلود pdf رايگان آموزش رانندگي, دانلود رايگان آموزش رانندگي مجازي, , cd آموزش رانندگي دانلود رايگان. سرعت ماشين در دنده عقب به وسيله كلاچ تنظيم ... ادامه...


www.tafrihicenter.ir .
دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی 99 [PDF ...

دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی چاپ 99 [فرمت PDF] ... فصل هایی از کتاب آموزش رانندگی مهم است دانلود رایگان کتاب آیین نامه دانلود رایگان کتاب آیین ... ادامه...


www.drdriving.ir .
دانلود pdf سوالات آیین نامه اصلی | قبولی 100% با بسته صورتی

دانلود pdf سوالات آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با جواب . ... تر است چراکه بسته بنفش سوالات متفاوتی نسبت به صورتی دارد و شامل جزوه آموزشی نیز است . ادامه...


www.docdroid.net .
آموزش رانندگی 2.pdf | DocDroid

L. r,-y43. !. 4+-f. ;Y+. "ru. 1.9ta. !,", ,lt. a$q*t. ol_2. !r.& 4jil*.. c,rle _16. Jtlil c+l*: u:_S ; ;Ut ,.gtr,., .4 !,-' r'r. r{ O+*-'.,r1:S _r,;Li ,_gt;. .g ';'? ''' " ! u+ ;ti e:;S Y 5 cs; .C. ol; +r ... ادامه...


xn------3yexadbv1g5a5ojkmbtg82wak.com .
علائم راهنمایی و رانندگی pdf + تابلوهای راهنمایی رانندگی ...

بهتر است از کودکی شیوه مواجهه با تابلوهای راهنمایی را به کودکان خود آموزش دهیم. علائم راهنمایی و رانندگی pdf منظور این نیست که با جزئیات هر سوال را تشریح کنیم ... ادامه...


udriver.ir .
نسخه ی PDF کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی - اولین سامانه ...

Aban 24, 1393 AP — نسخه PDF کتاب آیین نامه به صورت رایگان برای شما قرار داده شده تا در هر زمان و مکان بتوانید به ... تیم udriver برای شما عزیزان pdf کتاب آیین نامه رانندگی 99 رایگان را فراهم آورده است . ... کلاس آیین نامه آنلاین آموزشگاه رانندگی رحیمی. ادامه...


www.ikorc.ir .
آﻣﻮزش راﻧﻨﺪﮔﻲ ﺗﺪاﻓﻌﻲ آ ش اﻧﻨ ﮔ ﺗ اﻓ ﺷﺮﻛﺖ ﭘﺎﻻﻳﺶ ﻧﻔﺖ اﻣﺎ

ﻫﺪف اﻳﻦ ﺷﻴﻮه راﻧﻨﺪﮔﻲ. آﻣﻮزش ﺗﻜﻨﻴﻚ ﻫﺎي ﺟﻠـﻮﮔﻴﺮي از. ﺑﺮﺧﻮرد اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺴﺘﻲ راﻧﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺷﺮاﻳﻂ اﻗﻠﻴﻤﻲ، ﺟـﺎده و ﻳـﺎ. رﻓﺘﺎر دﻳﮕﺮ راﻧﻨﺪﮔﺎن از آن ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮﻧﺪ . ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ ﻳﻚ راﻧﻨﺪه ﭘﺲ از ﻃﻲ اﻳﻦ. دوره ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ... ادامه...


traffic-regulations-book.blog.ir .
کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی 97-98-99+pdf

Bahman 16, 1397 AP — صورت فیلم های آموزشی مرجع آموزش رانندگی جولای آموزش رانندگی حرفه آموزش رانندگی تصویری اموزش رانندگی برای این روند اندازهای ادامه میدهیم ماشین ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر