موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

شرایط جدید گواهینامه پایه سه در سال 1401

شرایط جدید گواهینامه پایه سه در سال 1401

نویسنده : نادر | زمان انتشار : 22 بهمن 1399 ساعت 00:05

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان شرایط جدید گواهینامه پایه سه در سال 1401 را مطالعه خواهید کرد.

برای ثبت نامه گواهینامه رانندگی پایه ۳ چه مدارکی لازم است؟

%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%85-%DB%B3.jpg

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

هزینه گواهینامه راهنمایی و رانندگی

با عرض سلام و ادب خدمت کاربران عزیز در این مطلب با شما هستیم تا اطلاعات مورد نیاز در رابطه با میزان هزینه و مدارک لازم و شرایط جدید گرفتن که لازم است برای دریافت گواهینامه پایه ۳ بکنید را در اختیارتان قرار دهیم. اگر عزمتان را جهت دریافت گواهی نامه عزم کرده اید حتما تا پایان این مطلب با ما باشید زیرا قرار است اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیارتان قرار دهیم.

قبل ار آن که از هزینه های مرتبط با دریافت گواهینامه آگاهی یابید لازم است اطلاعات اولیه ای در رابطه با خود گواهی نامه، آزمون ها و مسائل مرتبط با آن داشته باشید. گواهینامه پایه ۳ برای رانندگی با تمام خودروهای سواری شهری مثل تاکسی‌ها، وانت‌ها، سواری‌ها و شاسی‌بلندها(به جز ماشین های وانت نیسان و ون ) به شما داده می شود. به طور کلی این گواهی نامه مجوز رانندگی با ماشین هایی با حداکثر مجموع وزنی ۳٫۵ تن و حداکثر ۹ سرنشین به شما داده می‌شود. حال که از کاربرد گواهی نامه پایه سه مطلع شدید بهتر است به سراغ شرایط مورد نیاز و اصلی برای دریافت آن برویم.

قانون جدید برای گرفتن گواهینامه سال

شرایط مورد نیاز برای گرفتن گواهینامه پایه ۳ :

 • متقاضیان دریافت گواهی نامه باید دارای حدال سن ۱۸ سال تمام باشند.
 • متقاضیان دریافت گواهی نامه باید دارای گواهی سلامت جسمی، روحی و روانی باشند.
 • متقاضیان دریافت گواهی نامه باید دوره‌های آموزش عملی و نظری را به درستی و طبق قوانین بگذرانند.
 • متقاضیان دریافت گواهی نامه باید درآزمون آئین‌نامه و عملی با وسایل نقلیه مربوطه موفق شوند.

خب در صورت داشتن تمامی شرایط بالا شما اولین گامی که باید بردارید اماده سازی مدارک لازم جهت ثبت نام و دریافت گواهی نامه راهنمایی و رانندگی است. در ادامه به صورت کامل تمام مدارک مورد نیاز را بیان کرده ایم.

مدارک لازم برای گرفتن گواهی نامه راهنمایی و رانندگی

 • اصل شناسنامه عکس‌دار به همراه یک کپی از صفحۀ اول و صفحۀ توضیحات (در صورت داشتن توضیحات)
 • اصل کارت ملی یا تاییدیه صادره از اداره ثبت احوال (در صورت داشتن شناسنامۀ جدید نیازی به این مورد نیست)
 • هشت قطعه عکس ۴×۳ مربوط به سال جاری
 • برای خانم‌ها که داشتن همین مدارک بالا کافیست؛ در مورد آقایان هم، به‌تازگی اعلام شده که برای گرفتن گواهینامه دیگر نیازی به داشتن کارت پایان خدمت نیست اما محض احتیاط یکی از موارد زیر را همراه داشته باشید:
 • اصل كارت پايان خدمت یا معافی به همراه كپی پشت و رو
 • گواهی اشتغال به خدمت عكس‌دار (به همراه دفترچه مرخصی يا فيش حقوقی)
 • برگه اعزام به خدمت کامپیوتری به همراه کپی عدم غیبت سنواتی
 • گواهی اشتغال به تحصيل با مهر تائيديه منطقه (برای دانشجويان شهرستان با تائيديه راهور) به همراه انتخاب واحد یا کارت تحصیلی

حال اکر تمامی مدارک شما حاضر و آماده است، زمان آن رسیده است که به آموزشگاه رانندگی مراجعه و در یک اموزشگاه معتبر ثبت نام کنید. تمامی افراد متقاضی دریافت گواهی نامه سه باید در کلاس‌های نظری و عملی آموزشگاه‌های مجاز و مورد تایید ناجا، شرکت کنند. هزینۀ ثبت‌نام در آموزشگاه‌های مختلف متفاوت است؛ اما به طور تقریبی هزینه ثبت نام هریک را در ادامه برای شما عزیزان ذکر کرده ایم:

 • هزینه کلاس های نظری (۸جلسه و ۱۶ ساعت) : ۱۲۰هزار تومان حدودا
 • هزینه کلاس های عملی (۱۲جلسه و ۲۴ ساعت) : ۷۰۰هزار تومان حدودا

بعد از ثبت‌نام و تکمیل مدارک در آموزشگاه رانندگی،  شما باید فرم معاینه را از آموزشگاه دریافت کنید. در اینجا باید به مطب یکی از پزشک‌های طرف قرارداد بروید و نتیجه معاینات را دوباره به آموزشگاه رانندگی تحویل بدهید.

 • هزینه معاینات، چشم پزشکی و آزمایش گروه خون: ۱۸۰ هزار تومان حدودا

پس از گذراندن این مراحل شما باید در کلاس های نظری و عملی آموزشگاه شرکت نمایید.حضور در ۸ جلسه کلاس تئوری و ۱۲ جلسه کلاس عملی رانندگی از واجبات است. کلاس‌های تئوری شامل ۶ جلسه آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی و ۲ جلسه آموزش مسائل فنی خودرو است. در این کلاس‌ها شما با تمام قوانین رانندگی مثل حق تقدم، قوانین جاده‌ها و راه‌ها و… آشنا می‌شوید و اصول اولیۀ فنی خودرو مثل چک‌کردن باد ماشین و روغن  و … را یاد می‌گیرید. بعد از اینکه کلاس‌های تئوری را با موفقیت پشت سر گذاشتید، می‌توانید در کلاس‌های عملی شرکت کنید. این کلاس‌ها ۱۲ جلسه ۲ ساعته هستند. در این مرحله است که یک مربی آموزش رانندگی انتخاب می‌کنید که به شما رانندگی یاد بدهد.

در صورت اتمام تمامی مراحل و کلاس ها اعم ار ۸ جلسه کلاس تئوری و ۱۲ جلسه کلاس عملی رانندگی شما باید برای شرکت در آزمون های راهنمایی و رانندگی آماده شوید.این آزمون  شامل دو مرحله و آزمون می باشد. آزمون مقدماتی و آزمون اصلی. در این مرحله ابتدا باید مدارک راتکمیل کرده و کاردکس را تشکیل دهید. توجه داشته باشید که اگر کاردکس را در آموزشگاهی تشکیل بدهید، بعداً دیگر نمی‌توانید در در یک آموزشگاه دیگر ثبت‌نام کنید؛ پس در انتخاب آموزشگاه حسابی دقت کنید. در ادامه به ارائه هزینه ها و کاردکس در این مرحله چرداخته ایم.

 • هزینه جهت صدور گواهی نامه : ۲۰ هزار تومان
 • هزینه خدمات الکترونیک : ۱۲ هزار تومان
 • هزینه تمبر :۲۰۰۰ تومان

بعد از انجام تمام این مراحل شما می توانید ابتدا در ازمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید و پس از کسب موفقیت در این آزمون در آزمون عملی (شهر ) شرکت کنید. برای موفقیت در این آزمون نیاز است تا تاب آیین‌نامه را مطالعه کنید و با توجه به نکاتی که در کلاس‌های تئوری به شما آموزش داده‌اند، خودتان را برای آزمون آماده کنید. می‌توانید از آموزش‌ها، نمونه سوالات و آزمون‌های آنلاین و اینترنتی هم برای آمادگی بیشتر کمک بگیرید. این ازمون شامل ۳۰ سوال می باشد که برای قبولی در آن باید حداقل به ۲۶ سوال پاسخ درست دهید.

در صورت قبولی در آزمون آیین نامه ، باید مدارک لازم برای صدور کارتکس امتحان عملی را به آموزشگاه ارائه کنید. این مدارک عبارتند از:

 • گواهی قبولی در آزمون آیین‌نامه
 • اصل شناسنامه
 • فیش واریز هزینه گواهینامه

آموزشگاه روز و ساعت مشخصی را برای برگزاری آزمون عملی به شما اعلام می‌کند. در آزمون عملی گواهینامه در حضور یک افسر راهنمایی و رانندگی مهارت رانندگی شما سنجیده می‌شود. زمان این آزمون بیشتر از ده دقیقه نیست. مواردی که افسر از شما می‌پرسد همان نکاتی است که در کلاس‌های عملی تمرین کردید.

مدارک عمومی برای اخذ گواهینامه پایه سوم

مسلم است که اصل کارت ملی باید داشته باشید، کپی پشت و روی کارت ملی لازم است. اگر پیش از مراجعه کپی‌ها را تهیه کنید کارتان سریعتر راه می‌افتد. شناسنامه نیز لازم است. کپی از صفحه اول نیز لازم است. اگر شناسنامه جدید دارید کارت ملی لازم نیست.

از شما کد ملی پرسیده می‌شود که پشت کارت ملی درج شده است. آخرین مدرکی که از شما خواسته می‎‌شود عکس است آن هم نه یک قطعه عکس بلکه شما باید ۸ قطعه عکس همراه خود داشته باشید که ضوابط متعددی در آن رعایت شده باشد.

برای خانم‌ها حجاب کامل و برای آقایان موارد مانند عدم وجود عینک، عدم پوشیدن کراوات و … . پس از آنکه مدارک عمومی را حاضر کرید تا به اینجا مدارک خانم‌ها تکمیل است اما آقایان باید وضعیت نظام وظیفه را روشن کنند. برای روشن کردن وضعیت نظام وظیفه می‌بایست مدارک زیر را در اختیار داشته باشند:

اگر در حال تحصیل هستید باید گواهی اشتغال به تحصیل را داشته باشید که مهر تاییدیه منطقه‌ای برای دانشجویان شهرستان که به تایید راهور رسیده باشد، برگه انتخاب واحد و یا کارت تحصیلی، تمامی این موارد الزامی است.

گام دوم ثبت نام برای دریافت گواهینامه پایه سه

پس از تکمیل مدارک به آموزشگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. پیش از مراجعه تماس بگیرید و از میزان شهریه اطلاع حاصل کنید. مدارک را تحویل دهید و تشکیل پرونده دهید. مرحله بعدی مراجعه به پزشک طرف قرارداد است. می‌بایست معایناتی انجام شود و تاییدیه داده شود.

پس از آنکه تاییدیه پزشک را دریافت کردید مجدد به آموزشگاه برگردید تا اجازه شروع کار شما به عنوان هنرجو رانندگی به صورت رسمی داده شود. پس از پرداخت هزینه کار شما شروع خواهد شد.

گام سوم دریافت گواهینامه رانندگی پایه سه

در گام سوم باید در کلاس‌ها شرکت کنید. تعداد کلاس‌ها هشت جلسه است و در جلسه آخر مربی آزمون می‌گیرد که می‌بایست در این آزمون قبول شوید تا کارتان متوقف نشود. پس از پایان کلاس‌ها و قبولی در آیین نامه مقدماتی کلاس‌های عملی شروع می‌شود.

فقط به یاد داشته باشید که می‌بایست حتما در جلسه اول حضور داشته باشید در غیر این صورت از شرکت در سایر جلسات محروم خواهید شد. از طرف دیگر شرکت در جلسه آخر که همان آزمون مقدماتی آیین نامه در آن برگزار می‌شود نیز اجباری است. به طور کلی شما می‌بایست حداقل در ۵ جلسه شرکت کنید و به طور کلی سعی کنید غیبت نداشته باشید.

گام چهارم دریافت گواهینامه رانندگی پایه سوم

شرکت در آموزش عملی رانندگی، شامل ۱۲ جلسه و به طور کلی ۱۱۰ ساعت آموزش، شرکت در ۱۰ جلسه الزامی است اما سعی کنید در همه جلسات شرکت کنید. به یاد داشته باشید که پیش از کنسل کردن کلاس‌ها باید حداقل ۲۴ ساعت قبل خبر دهید، در پایان آموزش‌های عملی، یک آزمون اولیه عملی نیز توسط مربی گرفته می‌شود.

در صورت که در آزمون‌های اولیه قبول شوید برایتان کاردکس تشکیل خواهد شد تا بتوانید در آزمون اصلی شرکت کنید.

گام پنجم تشکیل کاردکس

تمام این مسیر را طی می‌کنید که به شما اجازه دهند در آزمون رانندگی اصلی شرکت کنید. برای تکمیل کاردکس باید در دو آزمون عملی و تئوری اولیه قبول شده باشید. در این مرحله یک برگه خونی نیز لازم است که اطلاعات مربوط به گروه خونی شما در آن درج شده باشد.

اگر به مصرف دارویی آلرژی دارید نیز باید قید شود. سپس نوبت به پرداخت‌ها می‌رسد. باید مبالغی به ۴ حساب واریز شود. حساب‌هایی که متعلق به نیروی انتظامی است و شهرداری و شركت پژوهش و توسعه ناجی.

پس از انجام پرداخت‌ها و تشکیل کاردکس  به شما اجازه شرکت در آزمون اصلی داده می‌شود. روز آزمون شناسنامه همراه داشته باشید. در صورت مردودی باید برای آزمون بعدی مجددا مبلغی را واریز کنید. تمام مبالغ و شماره حساب‌ها در آموزشگاه به شما داده خواهد شد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: testdriving.ir


سایر منابع و مطالب مرتبط با شرایط جدید گواهینامه پایه سه در سال 1401 [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
testdriving.ir .
گواهینامه پایه سوم ۳ سال 1401【مدارک لازم و شرایط جدید گرفتن 】

حال که از کاربرد گواهی نامه پایه سه مطلع شدید بهتر است به سراغ شرایط مورد نیاز و اصلی برای دریافت آن برویم. قانون جدید برای گرفتن گواهینامه سال. شرایط مورد نیاز ... ادامه...


testdriving.ir .
هزینه گواهینامه پایه 3 سال 1401【 باز هم گران شد ! 】 - تست درایوینگ

پس از آنکه در آزمون اصلی قبول شدید و آزمون عملی را هم موفق پشت سر گذاشتید کار تمام است و گواهی نامه پایه ۳ در دستان شماست. مدارک لازم و شرایط جدید گواهینامه پایه ... ادامه...


vakiltop.com .
شرایط و مراحل دریافت گواهینامه پایه 3 در سال 1401 + هزینه اخد ...

Azar 17, 131401 AP — * در صورت داشتن شناسنامه جدید کارت ملی نیاز نمی باشد. هزینه اخذ گواهینامه پایه۳ در سال ۹۹. هزینه کلاس های تئوری که ۱۵ الی ۱۷ ساعت می باشد برابر ... ادامه...


www.govahiran.ir .
هزینه گواهینامه رانندگی + شرایط ( آپدیت بهمن ماه 1401 ) چقدر است ...

هزینه گواهینامه (پایه 3 _ سواری) از ابتدا تا انتها در سال 1401 . هزینه گواهینامه پایه سه - ماشین مقداری زیاد شده است که آخرین تغییرات هزینه ... ... 3 _ شناسنامه جدید و یا کارت ملی . 4 _ 8 عدد عکس 4*3 . 5 _ تاییدیه پزشک و چشم پزشک ( که خود آموزشگاه یک ... ادامه...


www.melipayamak.com .
هزینه و شرایط گرفتن گواهینامه ریز به ریز (خرداد 1401) | ملی پیامک

Khordad 18, 131401 AP — مدت اعتبار گواهینامه رانندگی پایه سه 10 سال است؛ بعد از اینکه اعتبار آن ... خوشبختانه در قانون جدید دریافت گواهینامه، دیگر نیازی نیست که شما ... ادامه...


virgool.io .
مراحل دریافت گواهینامه رانندگی 1401 +هزینه و مدارک - ویرگول

برای گرفتن گواهینامه رانندگی چه شرایطی باید داشته باشید؟ ... (در صورت داشتن شناسنامه جدید نیازی به این مورد نیست); هشت قطعه عکس ۴×۳ مربوط به سال جاری ... همه متقاضیان برای گرفتن گواهینامه پایه سه باید در کلاس‌های تئوری و عملی آموزشگاه‌های ... ادامه...


test-drive.ir .
مدارک، مراحل، هزینه و شرایط دریافت گواهینامه رانندگی پایه 3 سال 98

Mehr 14, 1395 AP — به گزارش سایت آزمون آنلاین ایرانیان ( تست درایو) : بر اساس نرخ جدید خدمات آموزشگاه‌ های راهنمایی و رانندگی، شهریه ۱۶ ساعت آموزش‌ تئوری ۷۰ هزار و ۸۰ ... ادامه...


test-drive.ir .
آشنایی با گواهینامه پایه 3 | ​آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی ...

آشنایی با گواهینامه رانندگی پایه سوم - به همراه تو ضیحات درباره نحوه ثبت نام گواهینامه ... بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ · سوالات فنی آیین نامه رانندگی ۹۹ · بلاگ ... در مدت سال اول، دارنده گواهینامه موظف است برخی محدودیت‌ها و شرایط ویژه را رعایت کند. ... بر اساس نرخ جدید خدمات آموزشگاه‌ های راهنمایی و رانندگی، شهریه ۱۶ ساعت آموزش‌ ... ادامه...


farmooon.com .
نحوه دریافت گواهینامه رانندگی + هزینه و مدارک لازم - فرمون

در ایران مهم‌ترین شرط برای دریافت گواهینامه رانندگی داشتن 18 سال تمام است. ... براساس نظام جدید صدور گواهینامه، تعداد گواهینامه‌های صادره از ۶ نوع به ۳نوع پایه۱، پایه۲ و پایه۳ تبدیل شد ... مطلب پیشنهادی هزینه گواهینامه موتور سیکلت در سال ۹۹ ... هر ساعت کلاس عملی گواهی نامه پایه سه بین ۲۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰ تومان است (بستگی به شهر محل ... ادامه...


udriver.ir .
گواهینامه پایه دو | شرایط جدید و هزینه سال 1401 - آزمون آیین نامه

Dey 4, 131401 AP — شرایط جدید گرفتن گواهینامه پایه دو این است که شما باید گواهینامه پایه سه داشته باشید.دوم این که که 6 ماه هم از زمان پایان اعتبار گواهینامه باقی مانده ... ادامه...


saten.ir .
هزینه ثبت نام گواهینامه رانندگی (پایه ۲ و ۳) 1401 +مدارک لازم | ساتین

Mehr 15, 131401 AP — شرایط مدارک و مراحل دریافت گواهینامه رانندگی پایه ۳ سال به صورت کامل. شرایط گرفتن گواهینامه پایه ۳ ... شرایط جدید گرفتن گواهینامه پایه دو چیست؟ اول آنکه مسلما باید گواهینامه پایه سه داشته باشید. دوم آنکه ۶ ماه هم از زمان پایان ... ادامه...


govahiyar.ir .
هزینه و شرایط دریافت گواهینامه پایه یک سال 1401 - گواهیار

Mehr 15, 131401 AP — به هنگام مراجعه به آموزشگاه برای ثبت نام باید مدارک زیر و هزینه ی ثبت نام را به همراه داشته باشید: اصل گواهینامه پایه دو (ب 2); اصل کارت ملی هوشمند و ... ادامه...


gahar.ir .
هزینه ثبت نام گواهینامه رانندگی 1401 · جدید 1401 -گهر

هزینه ثبت نام گواهینامه رانندگی 1401 یا نرخ ثبت نام گواهینامه یا تعرفه های جدید گواهینامه در سال 98 و جدید ترین تعرفه های آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی. ادامه...


www.driveing.ir .
نمونه سوال گواهینامه پایه سوم 1401 (رایگان) - درایوینگ

اما در ادامه با بخشی از این نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم 1401 که به صورت رایگان همراه با جواب هستند دعوت می ... د – افزایش سرعت واکنش نسبت به شرایط – احساس سنگینی در پلکها – عدم کنترل آگاهانه بر روی سرعت خودرو ... الف – براساس فصول سال. ادامه...


www.chetor.com .
هزینه گواهینامه رانندگی برای پایه سه چقدر شده است ؟ ( آپدیت 1401 ...

Bahman 4, 131401 AP — اگر به سن قانونی یعنی 18 سال رسیده اید و می خواهید برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کنید اما شرایط و هزینه های جدید برای ثبت نام در آموزشگاه های ... ادامه...


www.mojnews.com .
مدارک لازم برای اخذ گواهینامه رانندگی/حذف شرط داشتن کارت پایان ...

Ordibehesht 14, 1397 AP — اصل کارت پایان خدمت به همراه کپی پشت و رو(این شرط در قانون سال 96 ... و تعرفه آموزش پایه سوم راهنمایی و رانندگی کشور نرخ جدید آموزش رانندگی ... ادامه...


irangovahi.fileon.ir .
شرایط جدید گواهینامه پایه یک در سال ۹۹ - آموزشگاه ایران گواهی

Azar 5, 131401 AP — هزینه گواهینامه رانندگی در سال ۹۹ چقدر است؟ ... خب حالا که از شرایط باخبر شدید بهتر است یک تعریف کوتاهی هم از گواهینامه پایه سه داشته باشیم تا ... ادامه...


dadrah.ir .
گرفتن گواهینامه قبل 18 سالگی | شرایط دریافت گواهینامه ... - دادراه

میخاستم بدونم برای 2 سال دیگ گواهینامه تعلق میگیره بهم ؟ ... باسلام اين مدت زمانی كه پايه دوم داری و ميخواهی پايه يك بگيری الان دوسال بايد صبر كنی بخشنامه جديدی ... من تو 17سالگی تصادف کردم باعث فوت سه نفر شد که پروندشم بسته شد خودمم طبق ... ادامه...


khodro45.com .
گواهینامه رانندگی پایه یک و پایه دو | خودرو۴۵

Khordad 2, 131401 AP — مراحل دریافت گواهینامه رانندگی پایه یک و دو همانند گواهینامه پایه سه که درصد ... بطور کلی اصول، شرایط و مراحل گرفتن گواهینامه در همه پایهها فرق چندانی با هم ندارد، در ادامه ... حداقل 25 سال سن داشته باشید; در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی قبول شوید ... اصل گواهینامه پایه دوم رانندگی; اصل و کپی کارت ملی هوشمند و یا ... ادامه...


www.yasa.co .
​مدارک لازم جهت تعویض و المثنی گواهینامه پایه دوم (قدیمی) ب۲ و ...

​مدارک لازم جهت تعویض و المثنی گواهینامه پایه دوم (قدیمی) ب۲ و پ۲ جدید ... رقمی و آدرس دقیق پستی محل سکونت دائمی; اصل گواهینامه مربوطه بر اساس یکی از شرایط زیر : ... مو و محاسن)، تمام رخ به صورتی که گردی صورت معلوم و مربوط به سال جاری باشد. ادامه...


www.borna.news .
اعلام شرایط و نحوه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی از شنبه

Azar 13, 131401 AP — رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا شرایط و نحوه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در شنبه هفته آینده را ... نحوه اخذ وام سه ساله سهام عدالت + جزئیات. ادامه...


khabarban.com .
جدیدترین خبرهای «آزمون های رانندگی» - خبربان

دیگر صفحات کلیدواژه‌ی «آزمون های رانندگی»: (اخبار جدید در صفحه یک) ... امتحان آیین نامه همراه با سوالات آیین نامه رانندگی اصلی سال 1401 تمرینی صحبت کنیم . اگر به سن 18 سالگی رسیده اید و می خواهید برای گرفتن گواهینامه رانندگی پایه 3 اقدام ... رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا شرایط و نحوه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در ... ادامه...


www.yjc.ir .
شرایط گرفتن گواهینامه پایه ۲ چیست؟ - باشگاه خبرنگاران جوان

Ordibehesht 23, 131401 AP — مطابق قوانین، اخذ این نوع گواهینامه دارای شرایط مختلفی است که مهم‌ترین آن‌ها دارا بودن سن ۲۳ سال تمام و همچنین گذشت ۲ سال تمام از اخذ گواهینامه پایه سوم ... ادامه...


digiato.com .
طرح دریافت گواهینامه آسان برای موتورسیکلت سواران اجرا می‌شود

Ordibehesht 28, 131401 AP — سرهنگ احمد کرمی اسد با اشاره به شرایط اخذ گواهینامه موتورسیکلت اظهار ... و پس از گذشت سه سال از تاریخ اخذ گواهینامه و در صورت داشتن 23 سال تمام ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر