موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

گرفتن گواهینامه پایه یک چقدر زمان میبرد

گرفتن گواهینامه پایه یک چقدر زمان میبرد

نویسنده : مینا علی زاده | زمان انتشار : 12 اسفند 1400 ساعت 19:17

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان گرفتن گواهینامه پایه یک چقدر زمان میبرد را مطالعه خواهید کرد.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- الهام مرادی- رانندگی کردن با اتومبیل، از آن کارهایی است که هر کسی دوست دارد تجربه‌اش را داشته باشد. خیلی از نوجوانان و جوانان برای رسیدن به ۱۸سالگی روزشماری می‌کنند تا بتوانند پشت فرمان اتومبیل بنشینند.

خب، پس مهم‌ترین شرط برای رانندگی براساس قوانین راهنمایی و رانندگی در کشور ما همین داشتن 18سال تمام است. شما بعد از آن می‌توانید برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کنید. اما گرفتن این گواهینامه، مراحلی دارد و شما باید چند هفته‌ای آموزش رسمی ببینید.

هزینه‌هایی هم باید پرداخت و مدارکی هم باید جمع‌آوری کنید. اگر قصد دارید دست به فرمان شوید و رانندگی کنید در اینجا با ما همراه شوید تا گام به گام مراحل گرفتن گواهینامه رانندگی را برایتان بیان کنیم.

گام اول

شما چه گواهینامه‌ای باید بگیرید؟

فرض ما در این گزارش این است که شما می‌خواهید گواهینامه رانندگی با خودروهای سواری سبک‌ بگیرید. این گواهینامه در سال‌های نه چندان دور به‌نام گواهینامه پایه 2شناخته می‌شد و هنوز هم شاید بین مردم به همین نام مشهور باشد. اما چند سال پیش این نامگذاری تغییر کرد و این گواهینامه به نام ب1نامیده شد. تعدد گواهینامه‌ها در این مدل نامگذاری باعث شد که شیوه جدیدتری در دستور کار پلیس راهور قرار گیرد. براساس نظام جدید صدور گواهینامه، تعداد گواهینامه‌های صادره از ۶ نوع به 3نوع پایه۱، پایه۲ و پایه۳ تبدیل شد و اعتبار گواهینامه‌ها تا سن ۶۵ سالگی ۱۰ سال، از ۶۵ تا ۷۵ 5سال و از ۷۰ سالگی 2سال است. گواهینامه «ب۱» معادل پایه ۳، گواهینامه «ب۲» معادل پایه ۲ و گواهینامه‌های «پ۱» و گروه «ت» معادل پایه یکم است که هنگام تعویض گواهینامه، معادل‌سازی می‌شود. پس با این حساب شما برای رانندگی با خودروهای سواری سبک باید به‌دنبال گواهینامه پایه 3باشید.

گام دوم

حضور در آموزشگاه و ارائه مدارک

آموزشگاه‌های رانندگی تنها جایی است که برای گرفتن گواهینامه رانندگی خودروهای سواری‌ سبک (گواهینامه پایه 3) باید مراجعه کنید. خدمات این آموزشگاه‌ها چندان تفاوت فاحشی با هم ندارند. هزینه‌های آنها هم یکی است، پس بهترین پیشنهاد انتخاب نزدیک‌ترین آموزشگاه به محل زندگی یا کار شماست. یادتان باشد که شما 2، 3هفته‌ای باید به این آموزشگاه رفت‌وآمد داشته باشید، پس به سهل بودن رفت‌وآمدتان فکر کنید. اما قبل از رفتن، این مدارک را آماده کنید تا دچار دردسر نشوید.

گام سوم

هزینه‌هایی که باید بپردازید

آنهایی که خیلی سال قبل گواهینامه گرفته‌اند، حتما از بالا رفتن هزینه‌های دریافت گواهینامه تعجب خواهند کرد. پیشنهاد ما این است که اگر واقعا قصد رانندگی ندارید و قرار است که گواهینامه فقط به‌عنوان یک مدرک در کیف‌تان قرار گیرد، بی‌خیال این کار شوید. به هر حال هزینه‌های این کار 2بخش خواهد بود؛ یکی هزینه‌های مربوط به آموزشگاه و دیگری هزینه‌هایی که باید به‌حساب نهادها واریز کنید. جدول مقابل این هزینه‌ها را براساس سال 94نشان می‌دهد:

گام چهارم

معاینه و شرکت در کلاس‌های ت‍ئوری

برای رانندگی کردن باید از سلامت جسمانی برخوردار باشید. مخصوصا دید چشم‌های شما باید مشکلی نداشته باشد، برای همین هم در این مرحله شما را به یک پزشک معتمد نیروی انتظامی معرفی می‌کنند تا معاینه شوید. گروه خونی‌تان هم با انجام یک آزمایش باید مشخص و برگه آزمایشگاه به آموزشگاه تحویل داده شود. گام بعدی هم شرکت در کلاس‌‌های آموزشی تئوری است که شامل 8جلسه 2ساعته خواهد بود؛ 6جلسه کلاس آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی و 2جلسه آموزش فنی اتومبیل. حضور شما در این کلاس‌ها الزامی است. در صورت غیبت باید در کلاس‌های جایگزین شرکت کنید. در پایان هم یک آزمون اولیه توسط آموزشگاه از شما گرفته خواهد شد. قبولی شما در این آزمون شرط حضور در دوره‌های آموزشی عملی یا همان رانندگی با اتومبیل‌های آموزشی است. آزمون آیین‌نامه معمولا هفته‌ای یک‌بار برگزار می‌شود. اگر قبول نشدید بعد از گذشت یک هفته دوباره می‌توانید در آزمون شرکت کنید.

گام پنجم

رانندگی آموزشی در معابر شهری

خب حالا به بخش هیجان‌انگیز ماجرا رسیده‌اید. خیلی‌ها در این مرحله برای نخستین بار پشت فرمان یک اتومبیل قرار می‌گیرند. شما در این مرحله باید در 10تا 12جلسه آموزش عملی رانندگی شرکت کنید. انتخاب ساعت‌های آموزش رانندگی کمی توافقی است، یعنی آموزشگاه وضعیت وقت‌های آزاد شما را درنظر می‌گیرد و البته شما هم باید در تعیین ساعت آموزش کمی انعطاف داشته باشید. یکی از موارد تخلف در این مرحله این است که شما در کلاس آموزشی حضور نیابید و مربی هم کارت یا کارنامه شما را به شکل صوری مهر کند. اگر این اتفاق توسط اداره راهنمایی و رانندگی محرز شود، هم کارت مربیگری را باطل و هم آموزشگاه‌ را پلمب می‌کند. بنابراین شما و مربی رانندگی‌تان موظف هستید تمام ۱۲ جلسه رانندگی را حضور فیزیکی داشته باشید. نکته بعدی هم این است که در طول کلاس‌های رانندگی، به هیچ عنوان با اتومبیل غیراز اتومبیل‌های مخصوص آموزشگاه، تمرین نکنید. اندازه کلاچ و به‌طور کلی، قلق هر خودرویی با دیگری متفاوت است. به همین علت این کار، کارایی آموزش شما را بسیار زیاد کاهش خواهد داد.

گام ششم

شرکت در آزمون‌های رانندگی

معمولا آموزشگاه‌های رانندگی، پس از پایان جلسه‌های آموزش عملی، یک آزمون داخلی توسط مربی از شما می‌گیرد تا اگر نیاز باشد برایتان باز هم کلاس آموزشی گذاشته شود. در گام بعدی برایتان وقتی تعیین می‌شود تا در آزمون نهایی که توسط یک افسر راهنمایی و رانندگی گرفته خواهد شد حضور یابید. قبل از آزمون عملی باید در آزمون نهایی تئوری حضور یابید. قبولی در این آزمون شرط حضور شما در آزمون عملی است. معمولا شما باید 15دقیقه رانندگی کنید و مهارت‌تان را در این زمینه به افسر راهنمایی و رانندگی نشان دهید. اگر قبول شدید که هیچ، اما درصورت مردودی باید دوباره حدود 10ساعت یا همان 5جلسه آموزش ببینید که حدودا برای هر جلسه، 30هزار تومان خرج روی دست‌تان می‌گذارد. ممکن است بین آزمون‌هایتان هم وقفه بیفتد بنابراین یادتان باشد که معاینات پزشکی شما 6ماه، قبولی آیین‌نامه‌تان 2سال و قبولی مهارت رانندگی‌تان فقط یک سال اعتبار دارند و بعد از این مدت باید این موارد را دوباره اخذ کنید.

گواهینامه هوشمند

نکته‌هایی که باید بدانید

گواهینامه‌ای که برای شما صادر می‌شود یک گواهینامه هوشمند است. در این گواهینامه‌ها، نوع وسیله رانندگی مشخص و علاوه بر مشخصات فردی، محدودیت‌های جسمی، گروه خونی و بیماری‌های خاص در چیپ الکترونیکی قرار می‌گیرد. این گواهینامه‌ها دارای چیپ‌های هوشمندی است که تمامی مشخصات فردی راننده مانند گروه خونی، بیماری‌های خاص، تخلفات و نمرات منفی در آن ثبت می‌شود. یعنی راننده تمام سوابق خود را در گواهینامه همواره همراه دارد و افسران راهنمایی و رانندگی تنها با کنترل گواهینامه یک راننده درخواهند یافت که او تا چه اندازه خلاف کرده یا مشخصاتش چیست.

دارندگان گواهینامه‌های پایه۳، در یک سال اول اجازه تردد در جاده‌های برون‌شهری و تردد در شب را ندارند.

در شرایط جدید برای افراد تا ۶۵ سال، گواهینامه‌ها با اعتبار ۱۰ ساله، بین ۶۵ تا ۷۰ سال با اعتبار ۵ ساله و بالای ۷۰ سال با اعتبار ۲ ساله صادر می‌شود.

برای دریافت گواهینامه پایه ۲ باید ۲ سال از صدور گواهینامه پایه ۳ شما گذشته باشد. این گواهینامه برای حداکثر بار ۶ تن و جابه‌جایی ۲۶سرنشین صادر می‌شود. همچنین گواهینامه‌های پایه یک برای حمل بار بیش از ۶ تن یا جابه‌جایی افراد بیش از ۲۶ سرنشین و خودروهای سنگین صادر می‌شود. متقاضیان دریافت گواهینامه پایه یک باید حداقل ۲۵ سال سن داشته و ۲ سال نیز از زمان صدور گواهینامه پایه ۲ آنها گذشته باشد.

متقاضی    و مدارک مورد نیاز

آقایان و بانوان    1- 8 قطعه عکس 4×3جدید، تمام رخ، زمینه سفید، مطابق با ضوابط پلیس راهور (حتماً به عکاس بگویید که عکس را برای گواهینامه رانندگی می‌خواهید، آنها خودشان از ضوابط مطلع هستند).

2- تصویر و اصل کارت ملی یا اصل تأییدیه اداره ثبت احوال.

3- اصل شناسنامه، به همراه کپی صفحه اول و همچنین کپی درصورت داشتن توضیحات.

4-کدپستی منزل مسکونی‌تان هم نیاز است.

فقط آقایان    - اصل و کپی کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت عکس‌دار یا برگه اعزام به خدمت کامپیوتری بدون داشتن غیبت یا گواهی اشتغال به تحصیل

آموزشگاه    418900تومان به‌حساب خود آموزشگاه

نهادها و سازمان‌ها    8000تومان به شماره حساب بانک ملی 0105968801004به نام شرکت پژوهش و توسعه ناجی

750تومان به شماره حساب بانک ملی شهرداری شهرتان

1000تومان به شماره حساب بانک ملی 2171159008009به نام نیروی انتظامی بابت تمبر گواهینامه

20000تومان به شماره حساب بانک ملی 21711501303003به نام نیروی انتظامی برای صدور گواهینامه

هزینه خرید کتاب    12500تومان که می‌توان از خود آموزشگاه خرید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: www.parsnews.com


سایر منابع و مطالب مرتبط با گرفتن گواهینامه پایه یک چقدر زمان میبرد [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.parsnews.com .
آشنایی گام به گام با مراحل گرفتن گواهینامه - پارس نیوز

Shahrivar 2, 1394 AP — متقاضیان دریافت گواهینامه پایه یک باید حداقل ۲۵ سال سن داشته و ۲ سال نیز از زمان صدور گواهینامه پایه ۲ آنها گذشته باشد. متقاضی و مدارک مورد نیاز. ادامه...


www.govahiran.ir .
هزینه گواهینامه رانندگی + شرایط ( آپدیت بهمن ماه 99 ) چقدر است ...

هزینه گواهینامه پایه سه - ماشین مقداری زیاد شده است که آخرین تغییرات هزینه . ... حدود 8 الی 10 نفر می باشد که در این صورت زمان گرفتن گواهینامه رانندگی برای افراد ... 5 _ تاییدیه پزشک و چشم پزشک ( که خود آموزشگاه یک برگه و چند آدرس پزشک و چشم ... ها و امتحان های عملی و تئوری) غیر از مدت زمان صدور گواهینامه حداکثر چقدر زمان میبرد؟ ادامه...


testdriving.ir .
{هزینه گواهینامه پایه 1} سال 99 قیمت ثبت نام【باز گران شد】

هزینه گرفتن گواهینامه پایه یک چقدر است ؟ هزینه های دریافت گواهینامه پایه یک : آموزش پایه یکم: ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان بابت آموزشهای تئوری و عملی. ۳۵٫۰۰۰ هزار ... ادامه...


vakiltop.com .
صفر تا صد اخذ گواهینامه رانندگی + آشنایی با انواع گواهینامه ...

Azar 17, 1399 AP — اصل گواهینامه ب۲ یا گواهینامه رانندگی پایه دو; اصل کارت ملی یا تاییدیه ... از یک بار، علاوه بر آموزش و اخذ آزمون مجدد، اعتبار گواهینامه تجدید شده از زمان ... ادامه...


test-drive.ir .
گواهینامه رانندگی پایه یکم چیست؟هزینه,مدارک لازم,شرایط ...

Aban 13, 1399 AP — شرایط اخذ گواهینامه پایه یکم: داشتن حداقل سن ۲۵ سال تمام ( برای آقایان و بانوان یکسان است). گذشتن حداقل ۲ سال تمام از تاریخ ... ادامه...


test-drive.ir .
مدارک، مراحل، هزینه و شرایط دریافت گواهینامه رانندگی پایه 3 سال 98

Mehr 14, 1395 AP — متقاضیان گواهینامه رانندگی شما در این پست با شرایط دریافت گواهینامه رانندگی✅مدارک لازم جهت دریافت گواهینامه✅مراحل گرفتن گواهینامه رانندگی✅و. ... دو ساعت آموزش عملی برای شما مینویسد که باید بعد از یک هفته در آزمون شرکت ... اول قبول بشم چقدر طول می‌کشه گواهینامه بگیرم و سریع ترین حالت گرفتن گواهینامه ... ادامه...


www.melipayamak.com .
هزینه و شرایط گرفتن گواهینامه ریز به ریز (خرداد 99) | ملی پیامک

Khordad 18, 1399 AP — مجموع هزینه گواهینامه پایه سوم را در این مطلب برایتان محاسبه کردیم و همچنین ... بدانید که گرفتن گواهینامه رانندگی مجموعاً چقدر برایتان خرج برمی‌دارد. ... در آزمون عملی گواهینامه در حضور یک افسر راهنمایی و رانندگی مهارت رانندگی شما سنجیده می‌شود. ... صدور گواهینامه هوشمند نسبت به گواهینامه‌های قدیمی بیشتر زمان می‌برد. ادامه...


www.drdriving.ir .
یکسال طول کشید تا گواهینامه رانندگی گرفتم

در شهریور ماه پارسال جهت گرفتن گواهینامه به یکی از آموزشگاه های رانندگی نزدیک خونمون مراجعه کردم . در اون زمان دانشجو بودم . ... کلاس های آیین نامه شروع شد و تحت تعلیم آقای صادق لو یک هفته کلاس آیین نامه رفتیم و دو ... با هر بار افتادن امتحان آیین نامه باید میرفتم بانک و مبلغ ناچیزی که اونم یادم نیست چقدر بود پرداخت میکردم و رسید ... ادامه...


p-1.blogfa.com .
نحوه گرفتن گواهینامه رانندگی پایه یک

نحوه گرفتن گواهینامه رانندگی پایه یک نحوه دریافت گواهینامه رانندگی پایه یک. ادامه...


virgool.io .
شرایط دریافت گواهینامه رانندگی پایه یک چگونه است؟ - ویرگول

گذشتن ۲ سال تمام از تاریخ اخذ گواهینامه پایه دوم (در گواهینامه پایه دوم نیز نیاز به داشتن گواهینامه پایه سوم و گذشتن 2 سال از زمان اخذ آن وجود دارد.) • انجام معاینات جسمی (به ... ادامه...


ana.press .
راهنمای گرفتن گواهینامه در چهار سوت! - خبرگزاری آنا

Aban 5, 1394 AP — براساس قوانین جدید، یادگیری مهارت رانندگی و اخذ گواهینامه، ظرف چهار ... در تمام ساعات آموزشیِ دوره عملی، شما فقط با یک مربی سر و کار دارید که ... در برخی کشورهای دیگر، زمان آزمونِ عملی برای هر فرد، چندین برابر آزمونِ کشور ماست. ... سلام بخاطر خدا مسئولین عزیز مدت زمان دو سال برای ثبت نام گواهینامه پایه یک رو کم ... ادامه...


www.ninisite.com .
بچه ها صفر تا صد گواهینامه گرفتن چقدر طول میکشه | تبادل نظر ...

Khordad 11, 1399 AP — از اول ثبت نام تا امتحان شهری؟؟ برا من ۱۷ روز دو سه ماه بستگی ب افتادن و یا نیفتادنت هست. ادامه...


www.khabaronline.ir .
طول دوره آموزش رانندگی تغییر کرد/دارندگان گواهینامه های قدیمی از ...

Mordad 3, 1391 AP — مومنی با اشاره به اینکه افرادی که دو سال از اخذ گواهینامه پایه دو آنها گذشته باشد، می‌توانند گواهینامه پایه یکم بگیرند، گفت: بر این اساس داشتن 25 ... ادامه...


webgardi.yjc.ir .
صفر تا صد مراحل و مخارج آموزش رانندگی ودریافت گواهینامه/ برای ...

Mordad 4, 1396 AP — اگر کسی بخواهد یک پا راننده حسابی شود و دست فرمان درست و درمانی هم داشته باشد، چقدر ... نرخ ثبت نام در آموزشگاه رانندگی برای گرفتن گواهینامه پایه سوم آموزش آیین نامه (تئوری) 8 جلسه دو ساعتی = 16 ساعت 4380 (نرخ هر ساعت) × 16 = 70080 تومان آموزش رانندگی (عملی) 12 جلسه دو ساعتی = 24 ساعت 18000 (نرخ هر ... ادامه...


govahiyar.ir .
مراحل و شرایط گرفتن گواهینامه رانندگی پایه 3 - گواهیار

Farvardin 18, 1397 AP — نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم با جواب. گرفتن گواهینامه میتواند امری بسیار زمان بر و خسته کننده باشد و مشاهده شده در مواردی تا دو سال طول ... ادامه...


udriver.ir .
برگه رسید زمان قبولی گواهینامه ارزشی برای رانندگی ندارد ...

Dey 7, 1399 AP — رسیدن گواهینامه بین 10 الی 30 روز زمان میبرد . ... همون روز رسید پستی رو بهم دادن، چقدر زمان میبره تا گواهی نامه به دستم برسه؟ ... امتحان پایه دوم دادم وقبول شدم گواهینامه پایه سوم وموتورسیکلت را ازمن گرفتن الان من ... بنده در ازمون رانندگی پایه یک قبول شدم ایا میتونم با رسید پستی رانندگی کنم با ماشین سواری ؟ ادامه...


dadrah.ir .
مدت زمان ارسال گواهینامه | گواهینامه پایه یک | گواهینامه رانندگی ...

سوالات مرتبط با " مدت زمان ارسال گواهینامه , گواهینامه پایه یک , گواهینامه رانندگی " ... و در صورت جریمه حداکثر مبلغ آن چقدر است؟ باتشکر ... و سال 92 برای گواهینامه اقدام کردم و پزشک معتمد گفت مشکلی برای گرفتن گواهینامه نداری ولی بعد از برگزاری ... ادامه...


www.momtaznews.com .
پاسخ راهنمایی و رانندگی: چند روز بعد از قبولی گواهینامه صادر و ...

برای مثال روزبه در این مورد نوشته: حدود دو ماه از قبولی من در آزمون رانندگی می گذرد اما ... زمان می برد اما بهر حال نهایتا در مدت زمان حداکثر ۱۵ روز تا یک ماه گواهینامه صادر می شود و ... بابا شما چقدر قانونی هستین بشین پشت فرمون من خودم ۸سال بدون گواهینامه ... ۱۲ ساله ایشان بعد تمدید پایه دو گرفتن ولی برای من پایه ۳ شد ایشون نه امتهان دادن نه ... ادامه...


farmooon.com .
مدت اعتبار کاردکس گواهینامه رانندگی چقدر است؟ - فرمون

زمانی که شما به عنوان هنرجو برای دریافت گواهینامه رانندگی در کلاس‌های تئوری آیین‌نامه، ... شما باید در همان روز گرفتن قبولی مقدماتی عملی شهر به متصدی ثبت گواهی مهارت ... پنچ قطعه عکس ۳*۴ (عکس ها مطابق با زمان ثبت نام باشد); واریز فیش های بانکی ... پس از آن که کاردکس در یک آموزشگاه برای شما صادر شد، به هیچ وجه نمی‌توانید در ... ادامه...


www.kianbattery.com .
آموزش مراحل گرفتن گواهینامه رانندگی و کتاب آیین نامه | کیان ...

Azar 21, 1399 AP — در این مقاله از کیان باتری تمام شرایط و مراحل گرفتن گواهینامه رانندگی توضیح داده می ... ( آپدیت آذر ۹۹) هزینه گرفتن گواهینامه رانندگی از ابتدا تا انتهای کار چقدر می شود ؟ ... الف) در سه ماهه نخست سال اخذ گواهینامه، یک نفر دارنده گواهینامه پایه سوم که ... صدور گواهینامه هوشمند نسبت به گواهینامه‌های قدیمی بیشتر زمان می‌برد. ادامه...


www.e-estekhdam.com .
آشنایی با شغل مربی آموزش رانندگی - ای استخدام

هر یک به نوبه خود از عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده در تنظیم مراحل و مدت زمان آموزش هنرجو می باشند. ... مربی رانندگی از ماشین های مخصوص آموزش رانندگی با دو ترمز و کلاج استفاده کرده و ... مربی رانندگی در شروع آموزش شاگرد خود را به خیابان های خلوت می برد. ... دارا بودن گواهینامه پایه دوم که حداقل یکسال از تاریخ صدور آن گذشته باشد . ادامه...


taci.ir .
صدور گواهينامه بين المللي رانندگي

صدور گواهینامه رانندگی بین‌المللی. به موجب اين گواهي‌نامه‌های بين‌المللي كه مدت اعتبار آنها يك و سه سال مي‌باشد، مي‌توان در کشورهای پذیرنده گواهینامه‌های رانندگی ... ادامه...


www.eligasht.com .
گواهینامه بین المللی و مراحل دریافت آن - الی گشت

Aban 13, 1398 AP — دریافت این گواهینامه نه سخت است و نه زمان بر و مراحل ساده ای دارد. ... گرفتن گواهینامه بین المللی ... سفر با ماشین یک امتیاز مثبت دارد و آن هم این است که می توان از مناظر و طبیعتی که در ... دریافت گواهینامه بین المللی چقدر هزینه دارد؟ ادامه...


www.nezamevazife.com .
گم شدن گواهینامه رانندگی و گرفتن المثنی 99 - نظام وظیفه

و ما در این مقاله اطلاعاتی در مورد گم شدن گواهینامه رانندگی و گرفتن المثنی در اختیار شما قرار داده ایم . ... همانطور که در بالا اشاره کردیم از دیگر مراحل اخذ گواهینامه یک سری تست های پزشکی هم از متقاضیان ... مدارک مربوط به گواهینامه پایه یک. ۱. ... برخی از مردم در زمان مفقود شدن گواهینامه خود، مشخصات و اطلاعات مربوط به آن را در اختیار ندارند، ... ادامه...


karpirajobs.com .
مراحل اخذ گواهینامه رانندگی در آلمان - کاریابی بین المللی کارپیرا

Esfand 29, 1398 AP — گرفتن گواهینامه در آلمان با هزینه ی بالایی همراه است و شناخت اولیه در مورد امور ... ولی به دلیل سوالات زیاد در مورد گواهینامه پایه یک (خودرو های موتوری سنگین)، در ... بعد از دریافت گواهینامه نیز به مدت دو سال در زمان آزمایشی (Probezeit) هستید ... تعداد کلاسهای عملی عادی بستگی به مهارت رانندگی خود شما دارد و هر چقدر شما به ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر