موضوعات وبسایت : سوالات آیین نامه اصلی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم 1401

نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم 1401

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 20 بهمن 1399 ساعت 14:01

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم 1401 را مطالعه خواهید کرد.

مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم سال ۹۹

در صورتی که قصد دارید به دنبال اخذ گواهینامه پایه دوم بروید به نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم نیاز پیدا لازم دارید در اختیارتان می‌گذارد و علاوه بر این ذهن شما برای باز می‌گذارد تا با تمرکز بیش‌تری بخش عملی را آموزش ببینید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

اگر به دنبال اخذ گواهی‌نامه پایه دوم هستید حتما مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ را دانلود کنید. سعی کنید سوالات جدید را تمرین کنید تا با آخرین تغییرات و رویکردهای متفاوتی که هر سال اتخاذ می‌شود آشنا شوید.

جهت مشاهده جدیدترین آزمونهای آیین نامه رانندگی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید :

نمونه سوالات آیین نامه اصلیسوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم شامل چه بخش‌هایی است؟

افرادی که به دنبال اخذ گواهینامه پایه دوم هستند پیش از این گواهی‌نامه پایه سوم را اخذ کرده‌اند، بنابراین با مبانی و اجزای آیین نامه کاملا آشنا خواهند بود، اما چه جزئیاتی در نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دو تغییر می‌کند؟

پاسخ این سوال در وسایل نقلیه‌ای نهفته که با اخذ گواهی‌نامه پایه ۲ می‌توانید رانندگی آن‌ها را آغاز کنید. در صورتی که قصد دارید سرویس مدارس باشید برای ماشین‌هایی با ظرفیت کمتر از ۱۵ نفر، در صورتی که قصد دارید رانندگی وانت را بر عهده بگیرید و بار جابجا کنید، در صورتی که راننده تاکسی می‌شوید و یا راننده آمبولانس یا ماشین آتش نشانی هستید، در این موارد لازم است که گواهی نامه پایه دوم داشته باشید. با توجه به این موارد باید در نمونه سوالات آیین نامه پایه دو انتظار چه سبک سوالاتی را داشته باشید؟

این سوالات باید شامل مواردی باشد که اطلاعات شما را از نحوه اتصال باربند، قوانین مربوط به تردد وانت بار و میزان باری که باید توسط وانت حمل شود و تخلفات در این زمینه می‌سنجد.

علاوه بر این بخشی از نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم به مقررات مربوط به حرکت تاکسی و سوار و پیاده کردن مسافر می‌پردازد و مهارت شما را به عنوان یک راننده تاکسی می‎سنجد.

افرادی که اجازه رانندگی با وسایل نیمه سنگین که امکان انتقال حدود ۱۵ نفر را خواهد داشت بگیرند به معنای آن است که می‌توانند ایمنی خود و مسافر را تضمین کنند و به مسائل فنی خودرو احاطه دارند.

در تمامی این موارد بهتر است با دانلود نمونه سوالات آیین نامه پایه دو اطلاعات خود را پیش از آزمون بسنجید و تسلط خود را بالا ببرید. علاوه بر سوالات اختصاصی برای آزمون آیین نامه پایه دوم بخش زیادی از سوالات مربوط به همان آیین‌نامه‌ای است که برای گواهی‌نامه پایه سه گذرانده‌اید. در صورتی که مباحث را فراموش کرده‌اید با دانلود نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم به سرعت مباحث در ذهن شما مرور می‎شود.

مطالب مرتبط :

سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آیین نامه مقدماتی
%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-2-%D8%AF%D9%88%D9%85-.jpg

به کدام مجموعه از نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم می‌توان اعتماد کرد؟

به دلیل وسعت کمتر هنرجویان برای گواهی‌نامه پایه دو بسیاری از وب‌سایت‌ها برای جذب مخاطب سوالات آیین نامه اصلی پایه سوم را در اختیار هنرجویان می‌گذارند و برای تبلیغات تنها با نام بردن از متقاضیان دریافت گواهی‌نامه پایه دوم سوالات تخصصی این پایه را ارائه نمی‌کنند.

هنرجویان برای دریافت نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم باید از وب‌سایت معتبر اقدام کنند. وب‌سایت‌هایی که تحت نظر مربیان و افسران با تجربه آموزشگاه‌های معتبر هستند و در مورد گواهی‌نامه پایه دوم تسلط دارند.

باید این نمونه سوالات دارای پاسخ‎‌نامه معتبر باشند. پاسخنامه‌ای که بارها توسط مربیان بررسی شده است و صحت آن بارها چک شده باشد.

باید به نظراتی که کاربران برای نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم گذاشتند نیز توجه کنید. تعداد دانلودها و نظرات کاربران نشان دهنده میزان کارآمدی مجموعه خواهد بود.

سعی کنید جدیدترین سوالات را دانلود کنید. به دنبال نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ باشید و حتما این نمونه سوالات را به صورت کامل دانلود کنید و به سوالات آن پاسخ دهید.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم را چگونه مطالعه کنیم؟

همانطور که می‌دانید این سوالات تا حد زیادی مشابه سوالات آیین نامه پایه سوم است. بنابراین نیازی نیست که دوباره اقدام به مطالعه آیین نامه کنید، دو یا سه آزمون اول را که پاسخ دادید مباحث دوباره یادآوری میشود و مشکل شما از بابت فراموش کردن متن آیین نامه با داشتن نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم حل خواهد شد.

بهتر است نکات اختصاصی برای آیین نامه پایه دو را از میان سوالات بیرون بکشید و روی یک برگه کاغذ یادداشت کنید. سعی کنید زمانی که آزمون عملی می‌بینید این نکات را در ذهنتان مرور کنید. در صورتی که بخواهید به عنوان راننده پایه دو پشت فرمان باشید مسئولیت شما صد چندان است و جان و مال مردم امانتی است پیش شما. به همین دلیل باید توجه خود را دو چندان کنید که تمامی نکات ایمنی و توصیه‌ها را یاد بگیرید و به‌کار ببندید تا به یک راننده حرفه‌ای تبدیل شوید.

در زمینه گواهی‌نامه پایه دو تنها آزمون نیست که باید پشت سر بگذارید. شما باید بر روی نکات آیین نامه خصوصا در بخش‌های اختصاصی پایه دو تسلط حداکثری داشته باشید. بنابراین سعی کنید کمی زودتر نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم را تهیه کنید و نکات اختصاصی آن‌را یادداشت کنید تا بتوانید هنگام آموزش عملی این نکات را به صورت عملی نیز تمرین کنید.

برای دریافت گواهینامه پایه دوم باید حداقل دو سال از زمان اخذ گواهینامه پایه سوم گذشته باشد

متقاضیان دریافت گواهی‌نامه پایه دوم قرار است به سیستم عمومی حمل و نقل اضافه شوند بنابراین نباید که راننده تازه کار باشند. حداقل سن ۲۳ سال برای دریافت گواهی‌نامه پایه دوم وجود دارد. هنگام ثبت نام باید گواهی‌نامه پایه سوم را با خود همراه داشته باشید.

این گواهی نامه برای تردد خودروهایی با ظرفیت حداکثر ۱۵ نفر و حمل بار به اندازه ۳۵۰۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است. همچنین سرویس مدارس، آمبولانس و ماشین آتش‌نشانی، تاکسی وانت و … نیاز به دریافت گواهی‌نامه پایه دوم خواهد داشت.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم طبیعتا شامل سوالاتی است که نسبت به سوالات پایه سه سطح بالاتری دارد. به طور مثال امکان مواجه شده با این سبک سوال در آزمون پایه دوم بیشتر از آزمون‌های پایه سوم است:

جاده خیس است و شما ترمز گرفتید. اتومبیل شروع به لغزش می‌کند. چه باید کرد؟

این سوالی است که ممکن است در آزمون پایه سوم نیز مطرح شود اما قطعا امکان طرح چنین سوالی برای پایه دوم بیش‌تر است. پاسخ این سوال گزینه‌ای است که راننده را به آزاد کردن ترمز فرامی‌خواند.

منبع : تست درایوینگ – نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


منبع: testdriving.ir

برچسب ها : نمونه سوالات آیین نامه پایه


سایر منابع و مطالب مرتبط با نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم 1401 [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
testdriving.ir .
مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم سال ۹۹ - تست ...

اگر به دنبال اخذ گواهی‌نامه پایه دوم هستید حتما مجموعه کامل نمونه سوالات آیین نامه پایه ۲ را دانلود کنید. سعی کنید سوالات جدید را تمرین کنید تا با آخرین تغییرات و ... ادامه...


testdriving.ir .
🥇دقیقا عین سوالات آیین نامه اصلی 1401【100% قبولی ۹۹ + ...

Jump to 👮 نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم‎ — توجه : نمونه سوالات آزمون های پایه سوم – دوم – اول و موتور سیکلت همه مشابه هم می باشند منتهی آزمون شهری متفاوتی ... ادامه...


test-drive.ir .
دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه 2 {ویژه بخوانید ...

Azar 9, 131401 AP — در این قسمت قصد داریم برخی از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دو را در ... باشد که تمامی آزمون های بر اساس سوالات آزمون اصلی آیین نامه سال ۹۹ تهیه ... ادامه...


test-drive.ir .
آزمون های اصلی آیین نامه 1401 {نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ...

Aban 21, 131401 AP — نمونه سوالات آیین نامه اصلی شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم ... آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۹۹ با جدیدترین آزمون های اصلی، ... بین این دو آزمون نیز زمان کوتاهی است که بیش‌تر تمرکز خود را بر ... ادامه...


govahiyar.ir .
کامل ترین نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم - گواهیار

Dey 11, 1397 AP — جدیدترین مطالب آموزشی گواهیار. نمونه سوالات آیین نامه گواهینامه ویژه ( لودر و لیفتراک و …) هزینه و شرایط دریافت گواهینامه پایه یک سال 1401 · نمونه ... ادامه...


questions-driving-regulations.com .
آزمون مرحله دوم آیین نامه رانندگی - نمونه سوالات آیین نامه

آزمون مرحله دوم آیین نامه راهنمایی و رانندگی ما تضمین می کنیم تنها با 30 دقیقه مطالعه نمونه سوالات آزمون مرحله دوم نمره ی 30 از 30 بگیرید بدون نیاز به خواندن کتاب آیین ... ادامه...


driving-regulations-basic-2.kowsarblog.ir .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم 97-98-1401

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه دوم 97-98-1401 جهت مشاهده نمونه سوالات کلیک کنید چند مورد از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه ۲ رایگان در صورت حمل کردن یدک یا ... ادامه...


soal-aeennameh.com .
نمونه سوالات آیین نامه 1401 با جواب | قبولی 100% تضمینی | سوال ...

نمونه سوالات راهنمایی رانندگی با جواب کامل پایه سوم کسی داره اینجا بفرسته ؟؟ 0 0 • پاسخ. ادامه...


hdaneshjoo.ir .
نمونه سوالات آیین نامه اصلی 1401【اصل سوالاتی که در آزمون ۹۹ داده ...

Dey 22, 131401 AP — کاملترین و جدیدترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی سال ۹۹ (دقیقا سوالاتی که ... استرس هر دو آزمون باعث می‌شود که فشار مضاعفی وجود داشته باشد و به همین ... رایگان نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم – سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی ... ادامه...


xn------3yexadbv1g5a5ojkmbtg82wak.com .
سوالات آزمون آیین نامه اصلی - سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ – آزمون آیین نامه اصلی ۹۹ ... یکی از دلایل مهم بروز استرس نداشتن تسلط و تمرکز کافی بر روی سوالات است که با تخریب اعتماد به نفس شما استرس را دو چندان می‌کند. ... قبلی نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک ۹۹. ادامه...


www.govahiran.ir .
سوالات آیین نامه رانندگی ( دانلود اصل سوالات بَهمن 1401 ) قبولی ...

سوالات آیین نامه _ دانلود فوری اصل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ( تکرار ... از چند مدت به مواردی که از شما درخواست میشد خواهید خندید که چقدر ساده بود , دور دو فرمان _ دور ... ادامه...


www.driveing.ir .
سوالات آیین نامه ۹۹ اصلی (آپدیت بهمن ) قبولی 100% - درایوینگ

Jump to نمونه سوالات سوالات آیین نامه ۹۹‎ — نمونه سوالات سوالات آیین نامه ۹۹. در این بسته ... سوالات ایین نامه اصلی رانندگی پایه سوم , دوم و یک. تعداد سوالات آیین ... ادامه...


play.google.com .
آزمون اصلی آیین نامه رانندگی ۹۹+آموزش - برنامه‌ها در Google Play

مثل آب‌خوردن گواهینامه بگیر قبولی ۱۰۰ درصد در آزمون آیین نامه ۹۸ و آزمون آیین نامه 1401 هنوز گواهینامه نگرفتی؟ ازمون آیین نامه رو قبول نشدی؟میخای اولین آزمون آیین ... ادامه...


xn------3yexadbv1g5a5ojkmbtg82wak.com .
نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی پایه یک ۹۹ - سوالات آیین نامه ...

نمونه سوالات امتحان آیین نامه پایه یکم ۹۹ به همراه پاسخنامه. برای دریافت گواهی نامه پایه یک نیاز به قبولی در آزمون آیین نامه وجود دارد. رانندگان پایه یک به منظور دریافت ... ادامه...


virgool.io .
نمونه سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی سال 1401 - قسمت سوم - ویرگول

به واقع این نمونه سوالات باعث می شوند تا در کمترین زمان بر مفاهیم آیین نامه تسلط یابید. با آموختن مفاهیم و قوانین رانندگی، در آینده به دنبال روز به روز دریافت خلافی ... ادامه...


second-basics.blog.ir .
نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم 96-97-98-1401

Bahman 11, 1396 AP — دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه پایه دوم. ادامه...


bazar4h.ir .
سوالات آیین نامه پایه سوم و دوم سال 1401 - بازارچه تحقیقاتی

سوالات آیین نامه پایه سوم 1401 همراه با عکس کارتکس های آیین نامه رانندگی می باشد که در سایت درایوینگ می ... نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی 【جدید جدید جدید】. ادامه...


cafebazaar.ir .
برنامه نمونه سوالات ازمون راهنمایی رانندگی - دانلود | کافه بازار

تصدیق همان بار اول قبول شوید آموزش آیین نامه نمونه سوالات ایین نامه اصلی و مقدماتی مطابق آزمون آیین نامه رانندگی 1401. ادامه...


xn-----wsdsadr3e2hqaibpc00ra.com .
30 تا از سوالات آیین نامه اصلی 1401 که "قطعا" تو امتحانت میاد ...

آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با جواب سال ۹۹ و براساس کتاب جدید آیین ... بسته نمونه سوالات آيین نامه اصلی به صورت فایل PDF است و بر روی تمامی گوشی ... آزمون اصلی در واقع همان امتحان آیین نامه مرحله دوم یا امتحان آیین نامه افسر می باشد که ... نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم pdf را دانلود کنید و قبل از آزمون آیین نامه ... ادامه...


www.samatak.com .
نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم 1401 همراه با جواب - سماتک

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم سال 1401 را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. در صورتی که می خواهید برای آزمون آیین نامه رانندگی پایه سوم 1401 آماده شوید ... ادامه...


nemsal.com .
دانلود رایگان سوالات اصلی امتحان آیین نامه 1401 با جواب | نیمسال

سوالات ایین نامه رانندگی شامل دو نوع می باشد: ... نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب: نمونه سوالات و آزمون های مقدماتی ارزش خاصی نداره و تاثیر آن در ... تیم تخصصی ما سوالات اصلی آزمون راهنمایی و رانندگی پایه ی سوم را در اختیار شما می‌گذارد که با ... ادامه...


xn-----btdbabavc4bcbi2cf7xe1ad5bd030a.com .
نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 1401 (سه سوت قبولی)

در این قسمت تعدادی از مهمترین تست های آیین نامه رانندگی با جواب را برای شما متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه سوم آورده ایم . برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و ... ادامه...


www.drdriving.ir .
۲۰ نمونه سوال مهم امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی

تعدادی از مهم ترین نمونه سوالات فرهنگ رانندگی آیین نامه و نمونه سوالات امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی را برای متقاضیان گواهینامه رانندگی پایه دوم و پایه سوم در این ... ادامه...


nex98.ir .
نمونه سوالات ایین نامه پایه سوم سال ۹۹ - ❤️ نکس 98

نمونه سوالات ایین نامه پایه سوم سال ۹۹ را از سایت نکس 98 دریافت کنید. ... آزمون های اصلی آیین نامه 1401 {نمونه سوالات آیین نامه رانندگی} (قبولی ۱۰۰. ⭐️فیلم آموزش ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر